Міжнародний День Дружби в Білгород-Дністровській бібліотеці для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва

30-07-2020 16:23 270
категорія: Новини культури


Дружба - важливий елемент взаєморозуміння та гарних, добрих відносин. Дружба між людьми буває самою різною. Найчастіше  вона виникає між людьми однакового віку. Для  дружби   головне  -  психологічна  єдність  і приємне спілкування. Друзі допомагають, підтримують  один  одного  у різні періоди життя. Дружба може початися з шкільного періоду та підтримуватися продовж усього життя.

Бібліотека – це територія спілкування де можна знайти нових друзів, нові хобі та захоплення. 30 липня до Міжнародного Дня Дружби в бібліотеці для дітей для юнацтва ім. В. Катаєва відбувся пізнавально-розважальний день «У колі друзів», до якого приєдналися і друзі - читачі бібліотеки ім. О. Пушкіна.

Галаслива та гарна компанія дівчат з захватом занурилися в цікаву розважальну програму, яку підготували бібліотекарі. Дітям розповіли про традиції святкування дня друзів у країнах світу, про етику спілкування з людьми та в Інтернеті, потім пограли в ігри: «Добери схожі слова», «Зрозумій мене», провели огляд періодичних видань «Для вас дівчата!». Міцний ланцюжок спільної творчості  об’єднав усіх учасників заходу на чудовому майстер-класі «Довга дівоча коса – українська краса». Бібліотекар Вікторія Поночовна розповіла про давню українську традицію заплітання косів та показала сучасні техніки плетіння: «Колосок», «Французька коса», а ще познайомила з техніками створення дредів, африканських косичок, тощо. Кожна дівчинка отримала неймовірні приємні емоції та свій новий образ. Діти фотографувалися, спілкувалися. День пройшов жваво та цікаво!

В День друзів ми вітаємо всіх наших користувачів! Не забудьте привітати своїх друзів! Бажаємо Вам всіх благ і нехай дружба бібліотекарів та читачів буде тривати завжди!
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23