Міжнародний день грамотності в бібліотеках Білгорода-Дністровського

07-09-2018 10:40 142
категорія: Новини культури


Міжнародний день грамотності - один із міжнародних днів, що відзначаються в системі Організації Об'єднаних Націй. Цей день щорічно святкується 8 вересня. Рівень грамотності населення - один із критеріїв, який відрізняє прогресивне суспільство від примітивного. Дослідження показали, що на сьогоднішній день у світі близько 860 мільйонів дорослих людей неграмотні. Також відомо, що 100 мільйонів дітей у всьому світі не навчаються в школі. ЮНЕСКО вважає грамотними людей, які здатні прочитати і написати, а також зрозуміти просте речення. На думку фахівців - грамотність починається з уміння читати. Читати треба завжди і всюди. Якщо людина читаєте 11 сторінок на день, то цим підтримує ті вміння, які вже є. Щоб покращити свої вміння, потрібно читати більше цієї норми.

Бібліотеки КУ «Білгород-Дністровська централізована бібліотечна система» долучилися до відзначення Міжнародного дня грамотності. Проведено цикл заходів «Покращуй грамотність – завітай до бібліотеки!», який включив в себе: майстер-клас «Шляхи до мовної досконалості» в ЦМБ ім. М. Горького, книжкову порадницю «Словники твої помічники» в бібліотеці ім. О. Пушкіна, інформаційну годину «Бути грамотним – це круто!» в бібліотеці для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва, інформаційний дайджест «Грамотність – запорука успіху» в бібліотеці ім. Лесі Українки, літературну вікторину «Від букви до букви – і виникло слово» в бібліотеці ім. М. Кропивницького.

Грамотність є тим фундаментом, на якому будується подальший розвиток особистості. Грамотність залишається важливим критерієм освіченості і культури сучасних українців. 
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44