На замовлення роботодавця ТОВ «Білгород-Дністровський елеватор» міськрайонний центр зайнятості сьогодні організував міні - ярмарок вакансій за професіями, які актуальні на даний час на підприємстві: апаратники оброблення зерна, слюсар-ремонтник, лаборант, вантажники.

Мета заходу – підбір роботи шукачам шляхом організації зустрічі з роботодавцем та задоволення потреби роботодавця в укомплектуванні вільних робочих місць. Завдяки тісному контакту під час особистої співбесіди можна з’ясувати всі питання, які хвилюють роботодавця чи претендента на роботу.

Представники роботодавця розповіли історію підприємства, які умови роботи та відпочинку, оплата праці, можливість додаткового заробітку.

У заході приймали участь 11 осіб, як безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості , так і тих хто вирішив змінити роботу чи на даний час не працює.

Результат заходу, за попередніми даними, - 5 особам видали направлення, троє з них уже отримали згоду на працевлаштування та після проходження медичної комісії матимуть постійне місце роботи та достойну заробітну плату.

Нач. відділу взаємодії з роботодавцями С.Краус
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44