Минулий тиждень став для вчителів Білгород-Дністровської дитячої музичної школи та їх вихованців вагомим на здобутки

10-04-2019 13:15 392
категорія: Новини культури


Так, юні скрипалі під керівництвом викладача Наталії Сухаренко та концертмейстера Дмитра Гогуленка взяли участь у VII Міжнародному інструментальному конкурсі Євгена Станковича, який пройшов з 1 по 8 квітня 2019 року в м. Києві. За підтримки Київської міської державної адміністрації, національної  спілки композиторів України та Міжнародного благодійного фонду «Vivat  Art» цей титулований конкурс щороку збирає кращих шанувальників класичної музики, сприяє залученню обдарованої молоді до високого мистецтва та впевнено займає вагоме місце серед кращих мистецьких змагань України.  Головою журі та засновником конкурсу є відомий композитор, народний артист України, лауреат державної премії ім. Т.Г. Шевченка, професор  Євген Федорович Станкович . На конкурс були запрошені лауреати різноманітних музичних конкурсів – виконавці з України, Польщі, Білорусі, Литви, Канади, Китаю. Учасники із Білгород-Дністровської музичної школи ім. Л.Н. Гінзбург продемонстрували високий рівень виконавської майстерності  та заслужено отримали призові місця.  В категорії  «Солісти» ІІІ місце посіли Олексій та Леонід Кокшарови, ІІ місце в категорії «Ансамблі» – колектив скрипалів «Группетто», І місце – ансамбль «КПД», який був запрошений на заключний концерт лауреатів, який відбувся в останній день конкурсу в залі Національної філармонії України.

А 6 квітня 2019 року у великій залі Одеського коледжу мистецтв ім. К.Ф. Данькевича зібралися кращі виконавці мистецьких шкіл м. Одеси та області, щоб позмагатися у музичній майстерності під час конкурсу ансамблів учнів старших класів відділів духових та ударних інструментів.  Цей конкурс був організований Одеським обласним навчально-методичним центром закладів культури та мистецтв з метою підвищення виконавського рівня юних талантів та активізації концертної діяльності вихованців мистецьких шкіл області. За яскравий виступ та високий рівень підготовки ансамбль Білгород-Дністровської дитячої музичної школи ім. Л.Н. Гінзбург у складі  Валентина Поцелуєва, Євгена Шамоти та Дар’ї Єфремової – учнів викладачів Василя Лєконцева та Валентини Кушніренко,  був відзначений членами журі та посів І місце.

Пишаємося талановитими юними музикантами нашого міста та їх наполегливими викладачами! Бажаємо натхнення і нових яскравих перемог!
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44