Молоді таланти з Білгорода-Дністровського взяли участь у Всеукраїнському фестивалі чорнобривців

11-09-2018 15:08 742
категорія: Новини міста


На початку вересня в м. Золотоноша Черкаської області пройшов шостий Всеукраїнський фестиваль чорнобривців. На ньому вчетверте відлунав фестиваль-конкурс патріотичної пісні «Героям слава!», у якому взяли участь 48 талановитих дітей, підлітків та молоді з різних куточків України – Закарпаття, Хмельницького, Знам’янки, а також учасники народного ансамблю пісні «Рідні наспіви» Білгород-Дністровського центру культури та дозвілля.

Фестиваль «Героям слава!» проводився у два тури, відбірковий – 7 вересня, та гала-концерт, який пройшов в день Фестивалю чорнобривців – 8 вересня. Прослуховувало виконавців компетентне журі на чолі з народним артистом України Анатолієм Гнатюком. А для того, щоб журі могло якнайліпше оцінити здібності учасників, вони виконували по дві пісні. 

Всеукраїнський фестиваль чорнобривців та юнацької патріотичної пісні надовго запам’ятаються нашим учасникам ходою вишиванок, виставкою бойових прапорів із зони АТО, презентацією майстрів декоративного мистецтва та виробників меду і різноманітних продуктів з нього, виступами талановитою молоді та нагородами від меценатів.

Цьогоріч парад вишиванок, вперше за 6-ліття свого існування в Золотоноші, мав цікаву родзинку: учасники ходи крокували під парасолями. Саме цей нюанс кольоровості привніс неординарність заходу і переконав, що дощ Фестивалю – не завада!

Далі головне місце подій змістилося до міського Будинку культури, де відбулося нагородження переможців Фестивалю чорнобривців, а згодом – гала-концерт переможців конкурсу патріотичної пісні, в якому – серед 20 учасників, заспівав і Народний ансамбль пісні «Рідні наспіви», адже колектив отримав диплом переможця Фестивалю чорнобривців та приз глядацьких симпатій фестивалю-конкурсу «Героям слава!». Лауреатами фестивалю стали також наші солісти – Ірина Кубишенко, Інна Ніколаєнко та Богдан Балабан.

Вітаємо учасників Народного ансамблю пісні «Рідні наспіви» та їх керівника – Удич Олену, з прекрасним виступом та заслуженими перемогами!
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44