«Моя суверенна Україно!»

21-01-2020 14:51 90
категорія: Пробація


Соборність – одна з важливих тем історії України. Для українського народу, віками позбавленого своєї власної державності та розірваного на частини між сусіднім країнами, дана проблема була завжди особливо болючою й неймовірно складною.

22 січня 1919 року відбулося проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. Століттями розірваний український народ об’єднався на своїй землі в єдиній Українській державі.

Напередодні свята Дня Соборності України, Білгород-Дністровським міськрайонним відділом Державної установи «Центр пробації» в Одеській області спільно із Білгород-Дністровським бюро правової допомоги проведено виховний захід для суб’єктів пробації.

Начальник бюро правової допомоги Олена Боян розповіла суб’єктам пробації про історичні факти цієї знаменної події в житті українського народу. Психолог відділу пробації Олена Чумак ознайомила присутніх з боротьбою нашого народу за соборність і незалежність України, подвигами борців за свободу і єдність українських земель в різні історичні епохи.

Метою даного заходу було пробудження інтересу до історії та культури надбань нашого народу, виховання національної свідомості та патріотичних почуттів, формування рис громадянина України.

Тетяна Тараненко,

Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії

Центру пробації в Одеській області
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23