На 23-ій позачерговій сесії Білгород-Дністровської міської ради відзначили спортсменів та тренерів за їх високі досягнення

07-09-2017 13:00 490


7 вересня 2017 року перед початком засідання 23-ої позачергової сесії Білгород-Дністровської ради міський голова Алла Гінак привітала вихованців Білгород-Дністровської ДЮСШ з перемогами на змаганнях різного рівня.

“Нашому місту є, ким пишатися! Вихованці дитячо-юнацької спортивної школи Ірина Назімова та Вероніка Габелок - майстри спорту України, члени збірної команди України з 2014 року, переможці чемпіонатів і кубків національного рівня, фіналісти чемпіонатів Світу 2014 і 2016 років. Бронзові призери 10-х Всесвітніх ігор 2017 року. У цьому складі жіноча пара тренується вісім років. За результатами Всесвітніх ігор вони претендують на присвоєння звання Заслуженого майстра спорту України”, - підкреслила Алла Гінак.

Тренує спортсменок Заслужений тренер України Михайло Сорочан та тренер вищої категорії Мирослава Ковзун.

“Також Анастасія Тодорова, вихованка Білгород-Дністровської ДЮСШ, майстер спорту України міжнародного класу, неодноразова призерка чемпіонатів України, срібна призерка чемпіонату Європи, бронзова призерка перших Європейських ігор в 2015 році, переможниця етапу Кубка світу з веслування на байдарках та каное в 2016 році. Фіналістка Олімпіади в Ріо-де-Жанейро”, - продовжила перелік відомих спортсменів Білгорода-Дністровського міський голова.

Заслужений тренер України Анатолій Осипенко, мати Анастасії - Сніжана Тодорова, Ірина Назімова, Вероніка Габелок, Михайло Сорочан та Мирослава Ковзун отримали в знак подяки за прославлення рідного міста букети квітів.

Крім того, Почесна грамота за вагомий особистий внесок у розвиток соціальної роботи, багаторічну плідну працю, високу професійну майстерність та відданість справі вручена начальнику служби у справах дітей Тетяні Бабич.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44