На 27-ій позачерговій сесії Білгород-Дністровської міської ради внесені зміни до бюджету-2018

01-02-2018 14:51 483


1 лютого 2018 року під головуванням секретаря Білгород-Дністровської міської ради VII скликання Олександра Єрошенка відбулося засідання 27-ої позачергової сесії міської ради, попередній порядок денний якого складався з 5 питань. В ході обговорення безпосередньо на пленарному засіданні був внесений ще один проект рішення “Про звернення депутатів Білгород-Дністровської міської ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України з приводу стану виконання законодавства щодо перерахунку та виплат перерахованих пенсій військовим пенсіонерам, деяким іншим особам всіх відомств сектору безпеки та оборони України та пенсіонерам органів внутрішніх справ”.

В роботі сесії взяли участь 28 з 34-х депутатів міської ради, керівники відділів та управлінь, комунальних підприємств та установ, представники громадськості та ЗМІ. На початку присутні привітали з днем народження депутата - головного лікаря Білгород-Дністровської міськрайонної багатопрофільної лікарні Ігоря Десятника. За самовіддану роботу по відновленню життєзабезпечення населення міста під час стихійного метеорологічного явища та проявлений професіоналізм Грамоту міського голови вручили начальнику інформаційно-телекомунікаційного вузла військової частини А-3955 прапорщику Андрію Пагулу.

На сесії внесені зміни та доповнення до бюджету минулого року, затверджений звіт про виконання міського бюджету міста Білгорода-Дністровського за 2017 рік. Після тривалих обговорень депутати також внесли зміни та доповнення до рішення міської ради від 27.11.2017 року №450-VII "Про міський бюджет міста Білгорода-Дністровського на 2018 рік". Затверджене Положення "Про місцеві податки та збори міста Білгорода-Дністровського на 2018 рік".

Згідно рішення міської ради на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Білгород-Дністровської міської ради VII скликання затверджений Серій Чернокульській.

Також, на сесії схвалений текст звернення стосовно виплат перерахованих пенсій військовим пенсіонерам, деяким іншим особам всіх відомств сектору безпеки та оборони України та пенсіонерам органів внутрішніх справ.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44