На брифінгу про Білгород-Дністровське відділення ВСП

30-08-2017 12:26 1160
категорія: Новини міста


30 серпня 2017 року брифінг для представників ЗМІ провели начальник управління з питань цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Білгород-Дністровської міської ради Юрій Майзліс та начальник Білгород-Дністровського відділення військової служби правопорядку Південного територіального управління ВСП капітан Ігор Фірман.

Вони розповіли журналістам про основні завдання спеціального правоохоронного формування у складі Збройних Сил України, яке нещодавно розпочало свою діяльність на території Білгорода-Дністровського. Серед них - забезпечення правопорядку і військової дисципліни серед військовослужбовців; виявлення причин, передумов і обставин злочинів та інших правопорушень, вчинених у військових частинах та на військових об'єктах; розшук осіб, які самовільно залишили військові частини; запобігання вчиненню і припинення злочинів та інших правопорушень у Збройних Силах України; участь в охороні військових об'єктів та забезпеченні громадського порядку і військової дисципліни серед військовослужбовців у місцях дислокації військових частин, військових містечках, на вулицях і в громадських місцях тощо.

Також, журналістів ознайомили з формою одягу, розпізнавальними знаками та посвідченнями ВСП. Після цього відділення військової служби правопорядку продемонструвало свої здібності у дії.

Більш детальну інформацію з брифінгу можна отримати у газетах “Слово Придністров'я”, “Торнадо-прес”, “Чорноморський вісник”, передачах радіо “Новини Придністров'я”, телеканалів “Бессарабія ТБ” та “Південна хвиля”.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44