На День міста Білгорода-Дністровського відбувся конкурс «Краща юшка в Аккермані»

04-06-2018 15:35 224


3 червня 2018 року з нагоди святкування Дня міста Білгорода-Дністровського на території міського причалу №1 відбувся конкурс «Краща юшка в Аккермані».

В рамках конкурсу всі, хто бажав взяти участь у заході, об’єдналися в команди «Дантист» на чолі з її капітаном Сергієм Шарандаченко, «Аккерман і кампанія» (капітан - Андрій Безрук), «Юшку їли?» (капітан - Руслан Старченко), «Буджацьке козацтво» (капітан - Валентин Мартинюк), та мали змогу проявити всі свої кулінарні здібності у приготуванні смачної дністровської юшки.

За рішенням суворого та прискіпливого журі перемогу в конкурсі отримала кожна з команд в окремих номінаціях: «Найсмачніша юшка», «Сама навариста юшка», «Найоригінальніша юшка» та «Козацька юшка». За результатами змагань задоволеними та ситими залишились всі: як конкурсанти, так і всі глядачі, тим більше, що конкурс «Краща юшка в Аккермані» супроводжувався цікавим музичним концертом. Крім того, відвідувачі причалу №1 цього дня могли насолодитися прогулянкою Дністровським лиманом на справжній козацькій чайці під назвою «Спас».
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44