На підготовку дітей до школи з сімей соціально-уразливих категорій Білгорода-Дністровського виділено майже 50 тис. грн.

14-08-2017 11:49 128
категорія: Новини міста


Згідно розпорядження Білгород-Дністровського міського голови Алли Гінак від 03.08.2017 р. №190 “Про проведення в місті Білгороді-Дністровському профілактичного заходу «Урок»”, з 15 серпня по 15 жовтня поточного року на території міста проводяться різноманітні заходи в рамках профілактичного заходу «Урок». Вони відбуваються згідно міської цільової Програми «Забезпечення прав дитини на період до 2020 року», Регіонального плану заходів щодо соціального захисту дітей, запобігання дитячої бездоглядності та безпритульності, поширенню соціального сирітства на 2017 рік, з метою своєчасного виявлення дітей, які не приступили до занять, та здійснення їх соціального захисту, надання допомоги сім’ям соціально-уразливих категорій в підготовці дітей до нового навчального року.

В заходах задіяні працівники служби у справах дітей та управління освіти, сім'ї, молоді та спорту Білгород-Дністровської міської ради, а також міського Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Зокрема, заплановані профілактичні рейди в сім’ї з дітьми, які перебувають на обліку вказаних відомств з метою з'ясування потреб дітей для підготовки до школи; здійснення контролю щодо охоплення дітей шкільного віку навчанням; проведення зустрічей зі студентами І курсу професійно-технічних та вищих навчальних закладів міста І-ІІ рівнів акредитації з питань профілактики правопорушень та негативних звичок; охоплення соціально-профілактичною роботою сімей, в яких діти схильні до правопорушень або перебувають у конфлікті з законом тощо.

В рамках профілактичного заходу «Урок» у Білгороді-Дністровському будуть проведені міські благодійні акції «Готуємо дітей до школи» та «Діти – дітям», під час яких буде надана адресна допомога у вигляді канцелярських та шкільних товарів, одягу та взуття дітям, які потребують соціальної уваги та підтримки.

На проведення заходу “Урок” з міського бюджету Білгорода-Дністровського виділено 48 тис. грн. Зокрема, на придбання канцтоварів для першокласників з числа дітей-інвалідів - 4 тис. грн.; солодощів для організації святкового столу - 2 тис. грн.; придбання канцелярських та шкільних товарів для дітей з багатодітних сімей, які йдуть в 1 клас - 14 тис. грн.; канцелярських та шкільних товарів для дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування - 10 тис. грн.; придбання шкільного одягу для забезпечення потреб дітей з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей, які залишилися без батьківського піклування, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування - 18 тис. грн.

Підсумки профілактичного заходу “Урок” будуть підведені у жовтні поточного року.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44