На засіданні виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради прийняте рішення про встановлення тарифів на орендну плату за надання торгових місць та на послуги КП

26-06-2020 15:30 476
категорія: Новини міста


26 червня 2020 року під головуванням секретаря Білгород-Дністровської міської ради Віктора Грозова відбулося засідання виконавчого комітету міської ради, в якому взяли участь керівники відділів та управлінь, комунальних підприємств, представники центрального міського ринку, депутати міської ради, працівники ЗМІ. Попередній порядок денний складався з 13 питань, з якого під час засідання були виключені 4 питання та додані 6 питань.

На засіданні внесені зміни до рішення виконавчого комітету №50 від 13 лютого 2020 року "Про проведення у квітні-червні 2020 року чергового призову громадян України на строкову військову службу До Збройних Сил України та інших військових формувань". Затверджені заходи щодо підготовки установ освіти до нового 2020-2021 навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період.

У зв’язку зі втратою чинності Положення про вечірню (змінну) школу (наказ МОН від 23.04.2019 №536 «Про затвердження Положення про інституційну форму здобуття загальної середньої освіти»), відповідно до ст.ст. 32, 35, 37 Закону України «Про повну загальну середню освіту», з метою приведення у відповідність до чинного законодавства мережі закладів загальної середньої освіти міста, виконком погодив реорганізацію Білгород-Дністровської вечірньої (змінної) школи шляхом злиття з Білгород-Дністровською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів №5.

Прийняте рішення про взяття громадян на квартирну чергу. Затверджений перелік місць для організації сезонної ярмарки з торгівлі бахчевими культурами та іншою сільськогосподарською продукцією у місті Білгороді-Дністровському. Погоджений благоустрій тротуару за адресами: вул. Перемоги,1е та 1г/1 та розміщення літнього майданчика. Також, погоджений благоустрій у сквері Михайлівський, відтворення деяких його історичних елементів, поліпшення якості відвідування зони відпочинку містян та обладнання альтанки.

Виконавчий комітет погодив розміщення тимчасової споруди санітарно-побутового призначення (громадська вбиральня) на розі вул. Горького та вул. Ушакова.

Враховуючи рішення Білгород-Дністровської міської ради від 05.03.2020 р. №1203-VII “Про затвердження Програми благоустрою території міста Білгорода-Дністровського на 2020 рік”, з метою ефективного використання майна комунальної власності, виконком визначив КП “Автотранссервіс” балансоутримувачем об’єктів благоустрою, а саме: парк Миру, сквер по вул. Першотравневій за кінотеатром, сквер на розі вул. Олімпійської та Першотравневої, сквер по вул. Ізмаїльській напроти ТЦ “Копійка”, сквер Воїнської слави по вул. Грецькій, парк Перемоги, сквер по вул. Ізмаїльській, сквер по вул. Михайлівській, сквер по вул. Шевченко.

На засіданні прийняте рішення “Про встановлення тарифів на орендну плату за надання торгових місць (площ) та на послуги комунального підприємства "Асорті"”. Дане питання викликало багато дискусій. Ініціативна група підприємців центрального міського ринку звернулася до виконавчого комітету з проханням на період карантину не збільшувати тариф, посилаючись на низьку купівельну спроможність та невеликі заробітки підприємців. Директор КП “Асорті” Вадим Кесарчук надав аргументи щодо гострої необхідності збільшення тарифів, інакше комунальне підприємство може збанкрутувати. Після обговорення даного питання було вирішено піти на поступки підприємцям та під час дії карантину не стягувати пеню за затримки в розрахунках.

Отже, з 1 липня 2020 року діятимуть нові тарифи на орендну плату з надання торгових місць (площ), на обслуговування території ринку для будівель та земельних ділянок, що розташовані в межах центрального ринку, а також додаткові послуги, що надаються КП “Асорті”.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23