На засіданні виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради прийняте рішення щодо проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах

26-01-2018 15:36 284


26 січня 2018 року під головуванням заступника Білгород-Дністровського міського голови Альберта Алтухова відбулося засідання виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради, порядок денний якого складався з п'яти питань.

Враховуючи чисельні звернення громадян, виготовлення та погодження паспортів автобусних маршрутів регулярних перевезень, з метою створення зручностей та забезпечення безперешкодного доступу мешканців з різних мікрорайонів міста до об’єктів соціально-побутового призначення, навчальних закладів, установ, підприємств та організацій, виконавчий комітет вніс зміни до рішення виконавчого комітету "Про затвердження мережі міських автобусних маршрутів загального користування". Зміни стосувалися кількості оборотних рейсів та автобусів на маршрутах.

Також, виконавчий комітет вніс зміни до рішення виконавчого комітету "Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Білгороді-Дністровському", згідно якого буде оголошений конкурс на маршрутах №№101,102,103,104,100,108. Зокрема, в рішенні зазначено, що до участі в конкурсі допускається автомобільний перевізник, який має відповідну ліцензію, на законних підставах використовує автобуси та відповідає наступним умовам; забезпечує роботу на об’єкті конкурсу не менше одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями; зобов’язується здійснювати безплатне перевезення пільгової категорії громадян відповідно до законодавства; зобов’язується забезпечити роботу автобусів, які відповідають діючим в Україні екологічним вимогам. Додатковою умовою є встановлення GPS-систем на автобусах протягом трьох місяців з моменту укладання договору з організатором перевезень.

На засіданні внесені зміни та доповнення до рішення виконавчого комітету від 18.01.2018 №003 "Про погодження Положення про місцеві податки та збори міста Білгорода-Дністровського на 2018 рік" та до рішення виконавчого комітету від 12.01.2017 №02 «Про затвердження штатного розпису апарату Білгород-Дністровської міської ради, виконавчого комітету міської ради та виконавчих органів міської ради».

Розглянув звернення громадян щодо демонтажу контейнерного майданчика за адресою: вул. Захисників України,15, КП «Автотранссервіс» доручено організувати подворовий збір твердих побутових відходів по вул. Захисників України та межуючих з нею вулицях, прибравши контейнери для сміття.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44