«Наймоторошніше» свято року вже на носі – запрошуємо відзначити переддень Дня всіх святих!

19-10-2017 13:52 173
категорія: Оголошення


Гелловін вважають американським святом, але насправді воно європейське. У США цю традицію привезли вихідці з Шотландії та Ірландії. Прообразом сучасного Гелловіна стало кельтське свято Самайн. З поширенням християнства почалася плутанина: на наступний день після язичницького Самайна слід католицький День всіх святих – день поминання покійних. Традиції змішалися, Самайн назвали Увечері всіх святих (All-Hallows-Even), а головною тематикою свята стала смерть і відносини з мертвими. Саме цей «коктейль» і подарував нам один з найяскравіших свят у році, який безперечно варто того, щоб його відзначити і запам'ятати.

Яскраво відзначати Гелловін стає традицією і в Білгороді-Дністровському, адже це «наймоторошніше» свято з кожним роком стає все більш популярним серед молоді… В цьому році 31 жовтня о 18 год. Центр культури та дозвілля запрошує всіх любителів полоскотати нерви в гості до Дракули!

Вас чекає повне перевтілення фойє в похмурі підвали древнього замку з його мешканцями, які зустрічатимуть місцевих «монстрів» і направлятимуть в саме серце обителі графа Дракули на зустріч з найвідомішими героями трилерів. Вечірня програма буде наскрізь просочена містикою. Разом з головним героєм ви станете простими смертними, що по волі випадку попали в замок, наповнений жахами. Всіх гостей чекає «страшно» насичена програма з веселими конкурсами на кращий грим костюм і талант перевтілення в справжнього монстра.

Попереджаємо, що у зв’язку з шаленою популярністю «вампірського Нового року», кількість квитків обмежена кількістю місць в ЦКтаД. Щоб не стояти в черзі – придбайте квитки вже сьогодні (вартість – 30 грн.).
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44