Нарада практичних психологів та соціальних педагогів Білгорода-Дністровського

01-12-2017 14:34 96
категорія: Новини ЖКХ


30 листопада на базі ЗОШ №5 відбулась інструктивно-методична нарада практичних психологів та соціальних педагогів закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти міста.

Методист психологічної служби Лєконцева Е.В. ознайомила присутніх з розпорядженням міського голови про відзначення у місті Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями та з наказом Управління про організацію проведення інформаційно-просвітницьких заходів щодо відзначення цього дня.

В Україні нарешті створені умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами в інклюзивних класах. Але як втілюються закони та розпорядження, які виникають труднощі та проблеми при їх реалізації, про це розповідали практичні психологи Василенко О.К.(ЗОШ №11), Зайцев В.П. .(НВК «ЗОШ-гімназія»), Василенко Л.Л. (ЗОШ №4) та соціальний педагог Байдан І.А. (ЗОШ №11).

Також спеціалісти служби розглянули особливості проведення місячника з профілактики ВІЛ-СНІДу, участі у акції «16 днів проти насильства» та обговорили питання щодо перспективи розвитку психологічної служби міста.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44