Наш спільний біль… Голодомор 1932-1933 р.р.

22-11-2019 12:29 53
категорія: Пробація


Замерзли кетяги калини,

І жорно тріснуло з жалю...

Не встануть Жертви з домовини...

Я їм хоч свічку запалю...

Багато трагедій пережив український народ, але жахливішого лиха, як Голодомор 1932–1933 років, історія не знає. Голодомор – одна з найстрашніших катастроф в історії людства.

В четверту суботу листопада вся Україна в жалобі схиляє голову перед нашими співвітчизниками – жертвами Голодомору 1932‒33 років. У цей скорботний день ми згадуємо трагедію вселенського масштабу – геноцид українського народу, вчинений комуністичним режимом. Голодомор став національною трагедією і окремою сторінкою в історії українського народу, про яку ми згадуємо з сумом та гіркотою.

Пройшовши страшні випробування, українці не зламалися і не дозволили поставити себе на коліна.

22 листопада 2019 року в Білгород-Дністровському відділі філії «Центр пробації» в Одеській областіпройшов захід присвячений вшануванню пам’яті жертв Голодомору«І плакала свіча в скорботі…». Метою заходу, крім спогадів про трагедію, було поглиблення знань у суб’єктів пробації про Голодомор як геноцид Українського народу, його причини, перебіг і наслідки, виховання почуття стурбованості долею невинних жертв тоталітарного режиму, навчання сприймати чужу біду та біль як свій власний,

Колектив Білгород-Дністровського відділу філії «Центр пробації» в Одеській областідолучився до проведення Всеукраїнської акції «Запали свічку», всі присутні вшанували пам'ять про безневинно загиблих хвилиною мовчання.

Бажаємо, щоб на столі українців завжди був хліб і до хліба, щоб ніколи у наших дітей не бачити голодних очей, щоб дитинство їх було щасливим і ситим, щоб наші люди завжди мали достаток, а держава була могутньою, процвітаючою і з високим рівнем добробуту.

Тетяна Тараненко,

Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії

Центру пробації в Одеській області
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23