«Наскрізні лінії викладання зарубіжної літератури в 5-9 класах»

01-12-2017 14:37 229
категорія: Новини ЖКХ


30 листопада 2017 року в НВК «ЗОШ – ліцей» відбулося засідання методичного об’єднання вчителів російської мови та літератури, зарубіжної літератури на тему: «Наскрізні лінії викладання зарубіжної літератури в 5-9 класах».

Головна мета вивчення предмета «Зарубіжна література» в загальноосвітній школі – прилучення учнів до кращих здобутків зарубіжної літератури та культури, розвиток творчої особистості (читача), формування в неї гуманістичного світогляду, високої моралі, естетичних смаків, а також якостей громадянина України, який усвідомлює свою належність до світової спільноти.

Стратегічно важливим у викладанні зарубіжної літератури в 2017-2018 навчальному році є компетентнісний підхід. У навчальній програмі для 5-9 класів у 2017/2018 навчальному році запроваджено наскрізні лінії «Екологічна безпека й сталий розвиток», «Громадянська відповідальність», «Здоров'я і безпека» й «Підприємливість і фінансова грамотність».

Завуч з навчально-виховної роботи НВК «ЗОШ-ліцей» Мінчева О.А. розпочала засідання з привітання та побажання продуктивної роботи. Вчитель зарубіжної літератури НВК «ЗОШ-ліцей» Молчанова Н.А. розповіла про втілення наскрізних ліній у викладанні зарубіжної літератури. Досвідом роботи з обговореної теми поділилась вчитель зарубіжної літератури НВК «ЗОШ-ліцей» Рогова Л.Д. на прикладі твору Ж.Верна «П’ятнадцятилітній капітан». Вчитель активно використовує у своїй роботі метод інтелект-карт. Колеги зацікавились цим методом та взяли його на озброєння.

На закінчення психолог НВК «ЗОШ-ліцей» Величко Т.М. провела із присутніми інтерактивну гру «Колесо життя»
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44