Навчально-методичний семінар вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти міста Білгорода-Дністровського

10-12-2018 16:05 103
категорія: Новини освіти


7 грудня 2018 року на базі ЗОШ №3 (директор Лимаренко Т.П.) відбувся навчально-методичний семінар вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти міста та Шабської ОТГ за темою: «Правила і техніка гри у баскетболі 3х3 в закладах загальної середньої освіти». Організаторами заходу виступили обласна, міськрайонна федерації баскетболу, управління освіти, сім`ї, молоді та спорту.

У ході роботи, Менжинська Галина Георгіївна, керівник міського методичного об`єднання вчителів фізичної культури, директор міськрайонної федерації з баскетболу наголосила на значимості та впровадженні в роботу колективів нової технології «Стритбол» (баскетбол 3х3). Правила і техніку гри у баскетболі 3х3, презентувала Ягодинська Оксана Вікторівна, відповідальний секретар обласної федерації баскетболу.

Мельніков Михайло Васильович, тренер баскетбольної команди «Тірас», презентував досвід роботи спортивного клубу «Спорт для всіх», баскетбольної федерації та учасників дитячої баскетбольної ліги – команду «Тірас».

Слухачі заходу отримали в подарунок книгу «Баскетбол: эпоха Владимира Шаблинского».

Методист ММК Мізюк Т.Л.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44