Індивідуальна робота з  суб’єктом пробації на тему: “ Формування емоційної компетентності”

15-05-2020 08:51 234
категорія: Пробація


   14 травня 2020 року в приміщенні Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області психологом Оленою Чумак проведено індивідуальну роботу щодо формування емоційної компетентності із засудженим, міра покарання якого не пов’язана із позбавленням волі.

Мета даного заходу: розвиток здібностей та навиків суб’єкта пробації, усвідомлення емоцій та управління ними, попередження конфліктних ситуацій.

Важливим аспектом індивідуальної роботи з формування емоційної компетентності є підвищення толерантності до невдач та невизначеності, а саме: конструктивне ставлення до помилок та розвиток здатності до ризику.

 Під час зустрічі засудженому надано інформацію про суть конфлікту і його причини. На практиці були відпрацьовані навички безконфліктного спілкування, посередництва в конфліктах, формування вміння доказово, аргументовано викладати свою точку зору, зберігати витримку і спокій, сприймати критику, з повагою ставитись до думки опонента. Також, суб’єкту пробації  роз’яснено, що розвиток емоційної компетентності, досягнення осмисленої гнучкості в управлінні власними емоційними реакціями дозволяє усвідомлено рухатися в світі емоційного вибору, так як емоційна поведінка людини вдосконалюється упродовж усього життя.

  Адже життя – це постійний процес виникнення проблем та їх наступного вирішення.

Чумак Олена

психолог Білгород-Дністровського міськрайонного відділу 
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23