Кожна людина, яка шукає роботу, думає тільки про те, що знайде саме ту роботу, про яку мріє: з високою заробітною платою, гарними умовами праці, мудрим та толерантним керівником.

Коли постійно чуєш попередження про факти торгівлі людьми, вважаєш, що це існує далеко від тебе. Торгівля людьми існує тільки за межами моєї країни. Торгівля людьми стосується лише проституції. Я ніколи не потраплю до тенет сучасного рабства.

Всі ці ствердження необґрунтовані!

Про міфи та факти торгівлі людьми в Україні, зокрема, в Одеській області, розповіли представники Благодійного фонду «Карітас Одеса УГКЦ» 19.04.2017 року у ході семінару для безробітних «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці», який відбувся в Білгород-Дністровському центрі зайнятості.

Нелегальна праця та бажання великих заробітків змушує людину погоджуватися на будь-які умови праці, незважаючи на негативні наслідки. Українці повинні знати, що будь-хто може стати жертвою торгівлі людьми. Работоргівці використовують винахідливі схеми, щоб люди повірили у привабливі обіцянки. Ніхто не захищений від цієї загрози поки сам не усвідомить ризик та дізнається як захистити себе.

У ході зустрічі було надано багато корисних рекомендацій щодо запобігання потрапляння в рабство, адреси та контактні телефони представництв, які можуть допомогти у разі виникнення загрози.

Зустріч примусила замислитися шукачів роботи щодо більш ретельнішого підходу в питанні нелегального працевлаштування.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44