Незабаром мешканці вулиці Маршала Бірюзова у Білгороді-Дністровському отримають якісне водопостачання

06-02-2018 13:02 256


Заступник Білгород-Дністровського міського голови Альберт Алтухов проінспектував хід робіт по запуску нової артсвердловини по вул. Маршала Бірюзова в Білгороді-Дністровському.

За інформацією директора КП «Білгород-Дністровськводоканал» Олександра Дукача, підрядна організація ДП «Аква», яка здійснювала буріння свердловини, розпочала процес ще в листопаді 2017 року, і на сьогоднішній день основний об’єм робіт виконаний, за що він вдячний директору ДП «Аква» Миколі Коленському.

Добовий об’єм води, який здатна забезпечувати свердловина, дорівнює ста кубічним метрам, а глибина, з якої здійснюється підйом вод, - 124 метри. За своїми властивостями та якісними показниками, за словами Олександра Дукача, вода з цієї свердловини відповідає всім нормам та стандартам питної води.

Введення в експлуатацію артсвердловини по вулиці Маршала Бірюзова надасть змогу забезпечити безперебійне водопостачання прилеглих багатоповерхівок, а також домогосподарства приватного сектору, особливо в літні місяці, коли об’єми водокористування збільшується в декілька разів.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44