Інформація для юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців

31-01-2019 10:49 54
категорія: Оголошення


Відповідно до Законів України “Про соціальні послуги”, “Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні”, “Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні”, Конвенції про права осіб з інвалідністю, з метою реалізації міської цільової програми “Соціальне таксі”, для полегшення переміщення містом окремих категорій осіб, які пересуваються на інвалідних візках, є намір продовжити надання транспортної послуги “Соціальне таксі” у місті Білгороді-Дністровському у 2019 році.

З цією метою, управління соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради на підставі рішення конкурсної комісії від 28.01.2019 року оголошує конкурс на залучення до надання транспортної послуги “Соціальне таксі” юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, які зареєстровані в установленому законом порядку, забезпечені необхідною матеріально-технічною базою - автотранспортом та мають відповідну ліцензію на здійснення перевезень.

Для участі у конкурсі юридичні особи, фізичні особи-підприємці в термін до 19 лютого 2019 року включно подають на адресу управління соціальної політики (м. Білгород-Дністровський, пров. Офіцерський 8, каб. №10) належним чином завірені копії документів (при наявності оригіналів):

- копію установчого документу;

- виписку з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб- підприємців та громадських формувань;

- документ, що підтверджує наявність автотранспорту;

- копію ліцензії на здійснення перевезень;

- інформацію про вартість послуг (калькуляцію).

На підставі отриманих документів, 25 лютого 2019 року конкурсною комісією буде визначено переможця - перевізника, який надаватиме протягом 2019 року транспортну послугу “Соціальне таксі” зазначеним категоріям громадян та з яким буде укладено договір про компенсацію витрат за перевезення.

За детальною інформацією та довідками звертатись за тел.2-25-05, каб.№10, провулок Офіцерський,8.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44