Інформація про діяльність управління соціальної політики міської ради за період з 22.04.2019 р. по 26.04.2019 р.

26-04-2019 09:44 80
категорія: Соцзахист


Управління соціальної політики постійно здійснює функції розпорядника коштів, що надходять з різних джерел фінансування.

Управлінням за період з 22.04 по 26.04. 2019 року перераховані кошти

на загальну суму - 4 312 553 ,13грн.

ЗА РАХУНОК СУБВЕНЦІЇ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ МІСЦЕВИМ БЮДЖЕТАМ - 4 122 360,37 грн., з яких:

- компенсація підприємствам, які надають послуги пільговому контингенту за житлово-комунальні послуги та субсидії населенню - 3 964 072,99 грн.;

- державна соціальна допомога на виплату сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства та дітям інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомога на догляд за інвалідами I та II групи внаслідок психічного розладу - 149 850,79 грн.;

- за пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи - 2402,87 грн.;

- компенсація на поховання УБД - 1981,72грн.;

- компенсація на бензин та транспортне обслуговування автомобілів - 4052,00грн.

ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ - 72 916,33грн. в т.ч.:

- щорічна разова грошова допомога ветеранам війни і жертвам нацистських переслідувань та соціальна допомога особам, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною — 16 380,00грн.;

- забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації -25 031,00 грн.;

- щомісячна адресна допомога внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання -31505,33 грн.

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ —117 276,43 грн. в т.ч.:

- на виконання рішень виконавчого комітету Білгород - Дністровської міської ради в рамках реалізації міської цільової Програми “Соціальний захист” на 2018-2020 роки'' — 117 276,43 грн.

24 квітня 2019 року під головуванням першого заступника міського голови Вадима Кесарчука відбулося чергове засідання міської координаційної ради з питань соціального захисту, в ході якого прийнято ряд рішень щодо надання допомоги та пільг в рамках реалізації міської цільової програми “Соціальний захист” на 2018-2020 роки.

Так, окрім іншого, вирішено надати учасникам бойових дій у Другій світовій війні, учасникам Другої світової війни, членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війні, особам з інвалідністю внаслідок війни та жертвам нацистських переслідувань адресної грошової допомоги до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні за рахунок місцевого бюджету.

Окрім того, розглянуті й питання щодо надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг пільговим категоріям громадян.

Також, 24 квітня 2019 року заступник начальника управління соціальної політики міської ради Андрій Власенко та начальник відділу обслуговування та персоніфікованого обліку пільгового контингенту управління соціальної політики Микола Гидирим взяли участь у засіданні Президії Білгород-Дністровської міської ради ветеранів.

У зазначеному заході взяли участь перший заступник міського голови Вадим Кесарчук, голова Ради ветеранів Іван Аулов, голови ветеранських організацій, члени міської Ради ветеранів, а також представники інших відділів та управлінь міської ради, Пенсійного фонду.

Під час свого виступу Андрій Власенко доповів, зокрема, про кількість ветеранів війни та інших пільгових категорій громадян, які перебувають на обліку управління, а також про стан надання допомог та пільг таким особам за рахунок коштів бюджетів різних рівнів.

В той же час, 24.квітня 2019 року начальник відділу соціальних допомог та субсидій Валентина Ніколаєва прийняла участь у проведені “прямої лінії” на радіо “Новини Придністров'я” з питань монетизації житлових субсидій в безготівковій грошовій та в готівковій формах.

Окрім того, 24 квітня 2019 року в КУ “Білгород-Дністровський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” в рамках проведення “мобільного соціального офісу” відбулась чергова зустріч спеціалістів управління соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради та підопічних територіального центру.

Так, головними спеціалістами-бухгалтерами відділу обслуговування та персоніфікованого обліку пільгового контингенту управління соціальної політики Задорожною Жанною та Юлією Панковою присутнім надані роз'яснення законодавства України щодо порядку надання пільг на житлово-комунальні послуги з урахуванням середньомісячного сукупного доходу, забезпечення зубопротезуванням окремих категорій громадян, дотримання законодавства щодо соціального захисту осіб, постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС тощо.

Особливу увагу приділено обговоренню питань щодо переліку окремих категорій громадян, які мають право на пільгове зубопротезування, а також щодо розмірів компенсацій на продукти харчування, оздоровлення та забезпечення пільговими ліками осіб, постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

24 квітня 2019 року в адміністративній будівлі виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради начальником відділу соціальних допомог та субсидій управління соціальної політики Валентиною Ніколаєвою та головним спеціалістом-бухгалтером відділу обслуговування та персоніфікованого обліку пільгового контингенту управління соціальної політики Задорожною Жанною прийнято участь у робочій зустрічі з представниками об'єднань співвласників багатоквартирних будинків.

У ході зустрічі представникам об'єднань співвласників багатоквартирних будинків надані роз'яснення щодо норм чинного законодавства України, які регламентують питання щодо:

- забезпечення населення міста житловою субсидією для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу та твердого палива;

- порядок надання пільг на житлово-комунальні послуги окремим категорій громадян;

- порядку взаємодії управління соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради з об'єднаннями співвласників багатоквартирних будинків з питань нарахування та відшкодування пільг на житлово-комунальні послуги;

- зміни, які відбулися в законодавстві в частині соціального захисту населення.

25.04.2019 року заступник начальника управління соціальної політики міської ради прийняв участь у засіданні виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради, в ході якого, зокрема, прийняті рішення міської ради, підготовлені управлінням про надання допомоги та пільг в рамках реалізації міської цільової Програми “Соціальний захист” на 2018-2020 роки .

26.05.2019 року посадові особи управління соціальної політики міської ради, на виконання розпорядження міського голови №68 від 23.04.2019 року, прийняли участь у меморіальному заході до Дня Чорнобильської трагедії «Відлуння чорного квітня» та покладання квітів до пам’ятного знаку учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС.

За звітній період управлінням від 7 заявників прийнято заяви на призначення та призначено щомісячну адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг; прийнято 78 заяв на призначення державних соціальних допомог, 101 заявнику призначено державні соціальні допомоги, окрім того прийнято 15 заяв на призначення житлових субсидій. Разом з тим, до управління за цей час надійшло 20 звернень громадян, а також 5 звернень громадян на Урядову гарячу лінію. Окрім того отримано 73 документа загального листування.

Всього за звітній період управлінням соціальної політики міської ради опрацьовано 162 вхідних та вихідних документів.

Розгляд, а також надання відповідей на звернення та листи, що надходять до управління, здійснюється у порядку та в межах строків, визначених чинним законодавством України.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23