Нові правила виплати житлових субсидій та пільг

05-09-2019 12:25 218
категорія: Соцзахист


Рішенням Уряду внесені зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій та до Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі.

З урахуванням цих змін, починаючи з 1 жовтня 2019 року, виплату готівкових субсидій та пільг здійснюватимуть місцеві органи соціального захисту населення шляхом перерахування структурним підрозділом з питань соціального захисту населення коштів на рахунок громадянина, якому призначено житлову субсидію, відкритий в установі уповноваженого банку, або через виплатні об'єкти АТ „Укрпошта”.

Для цього Пенсійним фондом будуть надані виплатні реквізити (рахунки в уповноважених банках або почтові реквізити), на які пенсіонери отримують пенсію.

Тим, хто ще не на пенсії, виплата субсидії здійснюватиметься на відкриті раніше рахунки в Ощадбанку.

АТ „Ощадбанк” буде надано інформацію про відкриті рахунки одержувачів житлової субсидії в АТ „Ощадбанк”, яким проводилася виплата житлової субсидії у грошовій готівковій формі.

Але якщо субсидіант бажає отримувати монетизовану допомогу на оплату комунальних послуг у іншій банківській установі, йому потрібно із відповідною заявою звернутись в управління соцзахисту. Разом із заявою потрібно надати реквізити рахунку в уповноваженому банку, в якому є бажання одержувати субсидію готівкою.

Тим, кому призначено безготівкову форму житлової субсидії, а це ті домогосподарства, які мали борги за комунальні послуги, отримуватимуть субсидію виключно через АТ “Ощадбанк”.

За заявою пільговика, поданою структурному підрозділу з питань соціального захисту населення до 15 жовтня (15 травня), у якій зазначаються виплатні реквізити, виплата пільги здійснюватиметься у грошовій готівковій формі з початку опалювального (неопалювального) сезону.

За додатковою інформацією звертайтеся до управління соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради за адресою: провулок Офіцерський,8, кабінет №3 (відділ субсидій), за телефоном 2-25-95 та каб. № 9( відділ пільг), за телефоном 3-54-57.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23