«Нове обличчя кордону» продовжує відбір в підрозділи в Одесі

01-06-2018 09:41 214
категорія: Прикордонний загін


Прикордонники нагадують, що з середини травня, розпочався черговий набір молодих, амбітних та вмотивованих людей, що бажають стати новим обличчям Держави на кордоні.

Цього разу в рамках реформування прикордонних підрозділів за проектом «Нове обличчя кордону» відбір проводиться зокрема в Одесі (підрозділ «Одеса-авіа»). Загалом в цей підрозділ буде відібрано близько 100 осіб з кандидатів, які подадуть заявки на конкурс.

Ознайомитися з деталями проекту та подати заявку можна посиланням https://newface.dpsu.gov.ua/.

Конкурс проводиться як серед військовослужбовців Державної прикордонної служби України – на посади сержантського та офіцерського складу, так і серед цивільної молоді – на посади сержантського складу.

Кожен, хто пройде відбір, гарантовано отримає стабільну та престижну роботу, гідний рівень грошового забезпечення – від 9 тисяч гривень, гарантований соціальний захист, професійну підготовку за міжнародними стандартами і перспективу кар’єрного зростання.

Відмітимо, що даний конкурс – це один із кроків ефективного реформування органів охорони державного кордону, що наближує Держприкордонслужбу до європейських стандартів діяльності, яка базується на засадах верховенства закону, безумовного дотримання прав людини та дієвих антикорупційних механізмів.

Для об’єктивності та прозорості проект проходить за підтримки Посольства США в Україні та Міжнародної організації з міграції, експерти яких є постійними спостерігачами за підготовкою і перебігом конкурсу.

Сучасний відділ прикордонної служби з професійним, креативним, принциповим персоналом, який матиме високий рівень довіри у населення – ось головна ідея «Нового обличчя кордону».

Вже понад 900 прикордонників пройшли фахову підготовку в рамках проекту до підрозділів в аеропортах «Бориспіль», «Київ», «Гостомель» та пункту пропуску «Краковець», що на кордоні з Польщею.

Конкурс – це прозорість та можливість здорової конкуренції, кар’єрного зростання та вибору місця проходження служби.

Приєднуйтесь до команди професіоналів. Саме Ви своєю щоденною роботою спроможні стати новою формацією прикордонників та обличчям кордону.

Помічник начальника Білгород – Дністровського

прикордонного загону – начальник прес-служби

Іван Іванчук
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23