Співпраця з постійно діючими підприємствами - це як стара дружба: міцна, надійна, взаємовигідна. Але дуже приємно, коли у служби зайнятості з’являються нові друзі – нові роботодавці.

У Білгороді-Дністровському створено нове комунальне підприємство, яке займатиметься влаштуванням культурного дозвілля мешканців міста. Підприємство тільки починає свою діяльність та ставить за мету за допомогою ландшафтного дизайну облаштувати паркову зону, яким будуть милуватися протягом року.

21 вересня 2017 року фахівцями Білгород-Дністровського центру зайнятості організовано та проведено ярмарок вакансій для новоствореного підприємства КП «Аккерманзеленбуд». Шукачі роботи мали змогу поспілкуватися з роботодавцем, який запропонував вакансії: бухгалтера, контролера-касира, ландшафтного дизайнера, озеленювачів, тракториста, двірників.

Роботодавець провів попередню співбесіду та відібрав декілька претендентів на роботу. Тісна взаємодія між фахівцями центру зайнятості завжди дає позитивні результати: роботодавець задоволений кваліфікованими кадрами, а шукачі роботи в короткий термін отримали робоче місце.

Провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями

Л. Гончаренко
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44