Обласні збори лідерів учнівського самоврядування

29-10-2018 12:49 119
категорія: Новини освіти


25-26 жовтня Департаментом освіти і науки облдержадміністрації та інформаційно-методичним відділом Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання було організовано та проведено обласні збори лідерів учнівського самоврядування закладів позашкільної освіти. Білгород-Дністровський представили члени міської Ради лідерів учнівського самоврядування «Тірас» Центру дитячої творчості Юсупова Вікторія, президент ЗОШ №1, і Музика Аліна, президент НВК «ЗОШ-гімназія». В роботі зборів взяли участь заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Міський центр дитячої творчості», координатор міської Ради лідерів учнівського самоврядування "Тірас" Цвікова Наталія Олександрівна і педагог-організатор ЗОШ №4 Мєліхова Марина Олегівна.

На зборах відбувся обмін досвідом організації діяльності органів учнівського самоврядування у закладах позашкільної освіти, тренінги з формування навичок самоврядування та соціальної активності, всебічного розвитку у вихованців лідерських та організаторських здібностей.

Головним підсумком роботи зборів стало планування на навчальний рік та створення обласної Ради лідерів учнівського самоврядування закладів позашкільної освіти Одещини, до складу якої увійшла Музика Аліна, учениця навчально-виховного комплексу «ЗОШ-гімназія». За підсумками роботи всі учасники отримали Сертифікати.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44