Обласна школа громадянської партисипації «УСі В ДІЇ!»

01-10-2018 10:16 176
категорія: Новини освіти


В рамках роботи Одеської обласної школи громадянської партисипації «УСі В ДІЇ!» КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» 27 вересня 2018 року відбулося перше заняття на тему «Молодь створює майбутнє». До участі у занятті долучилися лідери учнівського самоврядування нашого міста Ганна Крицька, президент ЗОШ №4, та Костянтин Буртенко, президент ЗОШ №6 - представники міської Ради лідерів учнівського самоврядування "Тірас" Білгород-Дністровського комунального закладу «Міський центр дитячої творчості». В роботі школи взяла участь педагог-організатор ЗОШ №4 Мєліхова Марина Олегівна.

Під час трьох основних практичних модулів «Де я переживаю участь?», «Демократія потребує відданих громадян» та «Школа як осередок демократії» учасники шукали відповіді на актуальні для них питання, пов’язані з відповідальною участю громадян, зокрема і молоді, у сталому розвитку демократичного суспільства. Особлива увага була приділена необхідності оновленню підходів до здійснення громадянської освіти в закладах загальної середньої освіти та можливостям використання навчально-методичних ресурсів в організації діяльності учнівських самоврядувань задля формування в учнів компетентностей для демократичного громадянства.

На першому занятті учасники мали можливість не лише здійснити самооцінку та саморефлексію сформованості своєї громадянської позиції, а й визначити взаємозв’язки між підходами до організації життєдіяльності школи та їх місцевих громад, проаналізувати ступінь участі учнівської молоді у житті школи та окреслити напрямки удосконалення діяльності учнівських самоврядувань.

У ході рефлексії як учні, так і педагоги, зазначили, що у них сформувалася візія школи дієвої демократії, яка включає партнерство вчителів та учнів задля формування компетентностей для життя у демократичному суспільстві. Президенти шкіл повернулися сповнені бажанням діяти, адже майбутнє потребує їхньої свідомої, активної та відповідальної участі.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44