Обласний семінар на базі Білгород-Дністровського міського Центру дитячої творчості

02-10-2018 11:16 237
категорія: Новини освіти


27 вересня 2018 року в Центрі дитячої творчості відбувся обласний семінар-практикум для методистів районних, міських, об’єднаних територіальних громад відділів освіти, методичних кабінетів, відповідальних працівників за роботу з обдарованою молоддю Одещини за темою «Організація діяльності міського (районного) наукового товариства учнів, форми роботи».

Відкрила семінар Давиденко Олена Олександрівна, завідувачка відділом МАН Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання, з доповіддю на тему «Роль Малої академії наук в розвитку інтелектуальної та творчої діяльності учнівської молоді».

З привітанням звернулася до пристуніх Муржа-Ромащук Людмила Іванівна, начальник управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Білгород-Дністровської міської ради, та ознайомила з діяльністю Малої академії наук в доповіді «Місце МАН в освітній карті міста».

Трєгубова Алевтина Ізидорсівна, директор комунального закладу «Міський центр дитячої творчості», поділилася набутим досвідом «Організація роботи з інтелектуально обдарованою учнівською молоддю міста в межах МАН: діяльність міського наукового товариства учнів міста Білгорода-Дністровського».

Розповіла про роботу з організації гуртків (секцій) відділення «Науки про Землю» Дімова Марія Афанасіївна, керівник секції «Геологія», вчитель ЗОШ №6; секції «Економіка» Гайнулліна Олена Миколаївна, керівник секції «Економіка», учитель НВК «Школа-ліцей»; секції «Фізика» Зарейчук Світлана Іванівна, вчитель фізики Білгород-Дністровського навчально-виховного комплексу «Школа-ліцей». Про залучення до участі в обласних та Всеукраїнських заходах інформувала Височан Діна Олексіївна, керівник гуртка «Лікарські рослини», вчитель біології НВК «Школа-ліцей».

Про ефективну роботу районного методичного кабінету, його координаційні дії в організації роботи з обдарованою молоддю в рамках МАН розповів Дудуш Іван Іванович, методист суспільствознавчих дисциплін Комунальної установи «Саратський районний методичний кабінет».

З моделлю організації науково-дослідницької діяльності у Ренійському навчально-виховному комплексі «ЗОШ-ліцей» ознайомила Попаз Катерина Іванівна, вчитель історії та права Ренійського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей» Ренійської районної ради, вчитель-методист.

Системний підхід до краєзнавчої роботи розкрила в своєму виступі Бондаровер Олена Володимирівна, методист відділу Малої академії наук Одеського обласного центру позашкільної освіти та виховання.

За підсумками роботи семінару відзначено ефективну систему робот Малої академії наук при МЦДТ, колектив Міського центру дитячої творчості нагороджено Подякою Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання. Учасники семінару отримали Сертифікати.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44