Оголошення про проведення у 2017 році конкурсу на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг для ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД осіб у рамках міської цільової програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2016-2020 роки

15-05-2017 14:39 326 5 0
категорія: Оголошення


Управління соціальної політики білгород-Дністровської міської ради (далі – управління) оголошує конкурс на залучення бюджетних коштів для забезпечення підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД осіб у рамках міської цільової програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2016-2020 роки (далі – конкурс).

Конкурс проводиться з метою залучення недержавних суб’єктів до надання соціальних послуг із використанням  механізму соціального замовлення.

Конкурс проводиться відповідно до Закону України “Про соціальні послуги”, Порядку здійснення соціального замовлення за рахунок бюджетних коштів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2013р. № 324 та рішення виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради від 23 січня 2017 року № 21 "Про Положення та персональний склад конкурсної комісії з проведення конкурсу на виконання соціального замовлення для надання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів".

УМОВИ КОНКУРСУ

У 2017 році конкурс на залучення недержавних суб’єктів до надання соціальних послуг оголошується для надання соціальної послуги консультування.

Обсяг, якісні та кількісні характеристики соціальної послуги, що є предметом соціального замовлення, додаються – Додаток 1.

ОБСЯГ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ

До фінансування соціальних послуг в межах конкурсу залучаються кошти міського бюджету в обсязі 50,00 тис. грн.

ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ

1. До участі у конкурсі запрошуються недержавні юридичні особи, які відповідно до вимог чинного законодавства мають право надавати соціальні послуги на професійній основі, та відповідають критеріям діяльності суб’єктів, що надають соціальні послуги, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 14 листопада 2012р. № 1039.

2. Організації повинні мати:

2.1. Матеріально-технічну базу, необхідну для якісного надання соціальної послуги;

2.2. Кваліфікованих працівників, які повинні володіти спеціальними знаннями, уміннями і навичками, необхідними для професійної діяльності у сфері надання відповідних соціальних послуг;

2.3. Досвід роботи з надання соціальних послуг соціальній групі, визначеній умовами конкурсу, не менше трьох року.

3. Організації не повинні

3.1. Перебувати у стадії припинення або визнані, в установленому порядку, банкрутами;

3.2. Мати порушення бюджетного законодавства у попередньому бюджетному періоді;

3.3. Майно організацій не повинно перебувати під арештом.

ПОРЯДОК ТА УМОВИ ПОДАННЯ КОНКУРСНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

1. Для участі у конкурсі недержавні суб’єкти, які виявили намір взяти участь у конкурсі, подають КОНКУРСНУ ПРОПОЗИЦІЮ:

-  складеною за формою, що додається (Додаток 2),

-  в чотирьох примірниках,

-  в окремому запечатаному конверті (зразок оформлення конверту –  Додаток 3).

2. ДО КОНКУРСНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ учасники конкурсу ДОДАЮТЬ:

- копії установчих документів;

- баланс за попередній рік;

- довідку територіального органу Міндоходів про відсутність податкового боргу, видана не пізніше ніж за місяць до подання конкурсної пропозиції.

 

Повний комплект конкурсної документації в електронному та друкованому вигляді необхідно подати в: Управління соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради за адресою: провул. Офіцерський, 8, м. Білгород-Дністровський, 67700

Відповідальні особи: Ганіч Світлана Сергіївна, телефон для довідок 22639; Руденко Сергій Сергійович, телефон для довідок: 31338

Усі документи, що складають друкований варіант конкурсної документації, мають бути пронумеровані, підшиті в окремо сформовану папку.

Електронні копії документів, що складають конкурсну документацію, подаються на CD-диску (з розбірливо написаною на ярлику назвою претендента) разом із друкованим варіантом конкурсної документації.

Конкурсна документація не повертається учаснику конкурсу.

Конкурсна документація, надіслана факсом або електронною поштою, не розглядатиметься.

Форми документів, заповнені частково або без дотримання вимог, вважаються неприйнятними і до розгляду не допускаються.

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН приймання конкурсної документації – 15 червня 2017 року. Конкурсна документація подана після закінчення встановленого терміну не розглядатиметься.

 

Розкриття конкурсних пропозицій відбудеться 16 червня 2017 року об 11.00 в приміщенні Управління соціальної політики Білгород-дністровської міської ради (провул. Офіцерський 8, кабінет 12)

Форму конкурсної пропозиції, вимоги до її оформлення та необхідні консультації можна отримати за адресою: провул. Офіцерський, 8, м. Білгород-Дністровський, каб. 1, щоденно, крім вихідних та святкових днів, з 08:00 до 13:00 год., з 14:00 до 17:00 год.

  

КОНКУРСНА КОМІСІЯ ОЦІНЮЄ конкурсні пропозиції за ТАКИМИ КРИТЕРІЯМИ:

1) відповідність діяльності учасника конкурсу критеріям діяльності суб’єктів, що надають соціальні послуги;

2) фінансовий стан учасника конкурсу, у тому числі наявність кредиторської заборгованості, можливість надання послуг за власний рахунок з вартісною оцінкою соціальних послуг, стан матеріально-технічної бази;

3) досвід учасника конкурсу у сфері надання послуг ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД особам;

4) кваліфікація персоналу, який залучається до надання соціальної послуги, у тому числі наявність відповідної освіти та досвіду роботи;

5) планову кількість отримувачів соціальної послуги;

6) вартість соціальної послуги, соціальне замовлення якої передбачається здійснити.

Конкурсні пропозиції оцінюються за кожним з критеріїв за шкалою від 0 до 10 балів.

ОГОЛОШЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ КОНКУРСУ – 16 червня 2017 року.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23