«Опт-арт - стиль сучасного мистецтва»

17-05-2017 14:35 119


16 травня 2017 року у міському методичному кабінеті управління освіти, сім'ї, молоді та спорту Білгород-Дністровської міської ради відбулось засідання методичного об’єднання вчителів образотворчого мистецтва та художньої культури на тему: «Опт-арт - стиль сучасного мистецтва».

Оп-арт (від англ. op art (optical art)) - стиль сучасного мистецтва, який широко використовує оптичні ілюзії. Митці опт-арту досягають створення ілюзій руху або мерехтіння нерухомих об'єктів через зображення періодичних структур і влучне використання кольорів та форм. Зазвичай твори опт-арту носять абстрактний характер.

Завдання опт-арту - обманути око, спровокувати неправильну реакцію, створити неіснуючий образ. Можливості опт-арту використовуються в рекламі, дизайні, особливо яскраво – в промисловій графіці, плакаті та в оформлювальному мистецтві.

Цікаву доповідь на цю тему підготувала вчитель образотворчого мистецтва ЗОШ №3 Максименко Н.І., вона також розповіла про власний досвід викладання теми опт-арту учням 7 класу та показала роботи дітей, виконані в техніці опт-арту.

У ході засідання всі присутні педагоги поділились своїми напрацюваннями на цю тему.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44