Особистий прийом Білгород-Дністровського міського голови Алли Гінак

02-08-2017 13:02 280
категорія: Новини міста


1 серпня 2017 року Білгород-Дністровський міський голова Алла Гінак провела особистий прийом громадян,на який надійшло 9 звернень, з яких 3 - колективних. Всього, з урахуванням групових відвідувачів, на прийомі побували 11 мешканців Білгорода-Дністровського.

Заявники у своїх зверненнях порушували питання поліпшення житлових умов, ремонту будинків та благоустрою прибудинкових територій, намагалися вирішити особисті питання щодо розміщення торговельного павільйону та повернення матеріального утримання з пенсії. Працівники паталогоанатомічного відділення міської багатопрофільної лікарні звернулися за допомогою у придбанні кондиціонеру для приміщень відділення.

На прийомі були присутні керівники відділів та управлінь, начальники комунальних установ та підприємств. В більшості випадків відвідувачі прийому отримали роз'яснення безпосередньо на місті. Також, працівники виконавчого комітету отримали відповідні доручення від міського голови щодо більш детального вивчення обставин та надання заявникам письмових відповідей.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44