Підопічні Білгород-Дністровського територіального центру брали участь в майстер-класі по виготовленню ляльки-мотанки

14-06-2018 15:44 118
категорія: Соцзахист


На запрошення підопічних КУ «Білгород-Дністровський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Ліна Данилик продовжила майстер-клас по виготовленню ляльки-мотанки. Під час роботи з лялькою-берегинею виникає багато питань про обряди та символи, яких потрібно дотримуватися. Цього разу присутні, виконуючи всі вимоги, закінчили своїх ляльок -берегинь. Кожна з них вийшла неповторна, як особистість. Мотанка – християнський оберіг, тому майстрині запропонували організувати виставку своїх робот та присвятити її 1030-річчю хрещення Київської Русі –України.

Цього року Україна відзначає 1030-річчя хрещення Київської Русі-України, що має велике значення для мільйонів християн. Це спадкоємність тисячолітньої історії України, нашої нації і держави та неподільність Українського народу і його єдність.

У територіальному центрі 13 червня з концертною програмою «Подорож до класики», яка присвячена єдності нашого державного і духовного начала, виступили студенти ВНКЗ Білгород - Дністровського педагогічного училища. Під керівництвом викладача Олени Юдіної майбутні педагоги музики виконали на фортепіано твори відомих композиторів І. Шамо, М. Скорика, Е. Грига, І. Баха, Л. Бетховена, Ф. Шуберта та Ф. Мендельсона. В залі відчувалась атмосфера спокою та умиротворення. Літні люди довго аплодували виконавцям та дякували за історично-літературні розкази-довідки і отриману насолоду від чудового концерту.

Директор територіального центру З.А. Пащенко
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44