Підсумкове засідання Білгород-Дністровської спостережної комісії

26-12-2019 15:32 227
категорія: Новини міста


20 грудня 2019 року під головуванням керуючого справами виконкому Ігоря Величка відбулося засідання міської спостережної комісії, основними завданнями якої є здійснення соціального супроводу та патронажу осіб, звільнених з місць позбавлення волі, забезпечення їх обліку, направлення до центру зайнятості з метою працевлаштування та органів охорони здоров’я для профілактичного медичного огляду.

В ході засідання члени спостережної комісії підвели підсумки діяльності Білгород-Дністровського міськрайонного відділу пробації стосовно організації громадських та виправних робіт для засуджених осіб; міського центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді стосовно роботи з особами, звільненими з місць позбавлення волі; Білгород-Дністровського відділу поліції щодо роботи зі звільненими з місць позбавлення волі особами; Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості стосовно стану працевлаштування засуджених осіб, обговорили план роботи комісії на 2020 рік.

Так, протягом 2019 року згідно рішення виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради №471 від 06.12.2018 року, яким затверджено перелік та види безоплатних суспільно-корисних робіт для засуджених та правопорушників, Білгород-Дністровським міськрайонним відділом пробації:

- взято на облік 14 осіб;

- знято з обліку одну засуджену особу та трьох правопорушників;

- двоє засуджених осіб (одну особу оголошено у розшук, стосовно однієї особи за ухилення від відбування покарання у вигляді громадських робіт порушено кримінальне провадження за ст. 389 КК України).

У 2019 році на обліку відділу пробації перебували двоє засуджених до виправних робіт, яких умовно-достроково звільнено від подальшого відбування покарання у вигляді виправних робіт за ст. 81 КК України.

Білгород-Дністровським відділом поліції взято на облік в категорії “раніше судимий” - 16 осіб, щодо яких вжито організаційних, практичних заходів та заходів, спрямованих на попередження повторної злочинності.

Заходами охоплено раніше судимих осіб, у яких судимість не погашена і не знята, осіб, засуджених до покарання без позбавлення волі, осіб, відносно яких встановлено адміністративний нагляд, осіб, які формально підпадають під адміністративний нагляд, працівниками поліції здійснюється перевірка осіб за місцем мешкання з метою проведення профілактичних бесід.

У підсумку, на профілактичному обліку відділу поліції перебувають:

- 23 особи з адміністративним наглядом;

- 337 раніше засуджених осіб;

- 205 сімейних насильників;

- 147 формальників;

- 128 засуджених до покарання, не пов’язаного з позбавленням волі.

Білгород-Дністровським міськрайонним центром зайнятості у 2019 році на облік не взято жодної особи з числа звільнених з місць позбавлення волі.

Водночас, у разі звернення осіб, звільнених з місць позбавлення волі, фахівцями центру зайнятості надаватиметься всебічна допомога та сприяння у отриманні послуг з подальшого працевлаштування.

Міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у 2019 році відреаговано на 46 повідомлень відділу пробації щодо осіб, засуджених до покарання без позбавлення волі, які мешкають на території міста, послугами охоплено 24 особи шляхом заведення соціальних карток та складенням актів оцінки потреб, здійснено виїзди за місцем проживання 21-єї особи, одна особа відмовилась від соціальних послуг центру.

Крім цього, до центру у 2019 році надійшло 8 повідомлень з виправних установ стосовно звільнення з місць позбавлення волі осіб - мешканців міста Білгорода-Дністровського.

За результатами виїздів, за місцем проживання виявлено одну особу, якій надано комплекс соціальних послуг, направлених на соціалізацію в суспільстві, медичне обстеження і працевлаштування.

У підсумку засідання, членами спостережної комісії затверджено план роботи на 2020 рік з метою подальшої співпраці у сфері соціального патронажу осіб, звільнених з місць позбавлення волі та умовно-достроково звільнених осіб.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23