«Підвищення інституційної спроможності»

15-04-2019 06:08 136
категорія: Актуально


28-29 березня 2019 року у приміщенні Центру Енергоефективності Київського національного університету технологій та дизайну відбувся семінар на тему «Підвищення інституційної спроможності», організований у рамках проекту «Енергоефективність у громадах II», який впроваджується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ). У зазначеному семінарі взяв участь головний спеціаліст відділу - енергоменеджер Білгород-Дністровської міської ради Комбаров О.О.

Головною метою заходу було навчання запрошених щодо технічної та планової складової співпраці з відповідальними за будівлі енергоменеджерів міст-партнерів проекту. Участь у заході взяли представники міських рад з таких міст, як Миргород, Сєверодонецьк, Білгород-Дністровський, Добропілля, Глухів, Жовква, Ізюм, Мирноград, Первомайський та Токмак.

Під час першого дня семінару учасники ознайомилися з технічною частиною енергозберігаючих заходів, з методами організації навчання та мотивації відповідальних за будівлі. Також енергоменеджери мали змогу зробити практичні вправи на теми: «Розподіл бюджету на енергоефективні заходи» та «Підготовка тренінгів».

Програма другого дня була спрямована на інформування учасників про методи оптимізації технічної інфраструктури та регулювання температури у будівлях, а також на практичне виконання вправ.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23