Пенсійний фонд відзначив День вишиванки та привернув увагу населення до легальної зайнятості

19-05-2017 09:59 142


У третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки, у 2017 році цей день припав на 18 травня.

Не оминули своєю увагою таке свято й працівники Білгород-Дністровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області, які одягли вишиванки в знак єдності. Вважається, що якщо людина у цей день, якщо одягає вишиванку на роботу, в школу або університет, то таким чином висловлює свою національну і громадську позицію, культурну освіченість і духовну свідомість.

З метою привернення уваги широких кіл громадськості до питань легалізації заробітної плати  працівники управління провели флеш-моб, під час якого нагадали присутнім про те, що, на жаль, сьогодні відносини між роботодавцями та найманими працівниками не завжди відповідають нормам чинного законодавства, та існує ганебна практика виплати заробітку «у конвертах». Працівники управління тримали плакати із надписами «Подбай про свою пенсію завчасно», «Легальна зайнятість – запорука соціального захисту працівників», «Подбай про пенсію вже сьогодні – отримуй заробітну плату легально», «Зарплата «в конверті» – майбутнє без пенсії» та «Отримуй зарплату легально».

Наприкінці флеш-мобу спеціалісти управління розповсюдили тематичні інформаційні листівки та буклети з інформацією про дотримання мінімального розміру заробітної плати на рівні 3200,00 грн. та переваги легальної зайнятості.

Крижанівська О.М. – перший заступник начальника

Білгород - Дністровського об'єднаного управління

Пенсійного фонду України Одеської області
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44