Переможці ІІ етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Шевченка у Білгороді-Дністровському

06-11-2019 08:26 274
категорія: Новини освіти


2 листопада 2019 року на базі ЗЗСО № 4 м. Білгорода-Дністровського відбувся ІІ етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У конкурсі взяли участь 66 учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Вітаємо переможців!

Дипломом І ступеня нагороджено:

5 клас – Хмару Анну, НВК «ЗОШ-ліцей», вчитель Ротай В.М.;

6 клас – Дікусар Дар’ю, НВК «ЗОШ-ліцей», вчитель Ротай В.М.;

7 клас – Омельченко Дар’ю, НВК «ЗОШ-ліцей», вчитель Ротай В.М.;

8 клас – Слободян Марію, НВК «ЗОШ-ліцей», вчитель Якубовська А.Ю.;

9 клас – Шефер Поліну, НВК «ЗОШ-ліцей», вчитель Ротай В.М;

10 клас – Рєутову Юлію, НВК «ЗОШ-ліцей», вчитель Швага А.С.;

11 клас – Падій Ірину, НВК «ЗОШ-ліцей», вчитель Швага А.С.

Дипломом ІІ ступеня нагороджено:

5 клас – Шевченко Елліту, ЗЗСО №6, вчитель Ліщенко Г.М.;

Суворову Мирославу, ЗЗСО №8, вчитель Іванська Н.І.;

6 клас – Чабанюк Катерину, ЗЗСО №8, вчитель Аристенко Р.І.;

7 клас – Міщенко Івана, ЗЗСО №6, вчитель Бурлаченко Н.М.;

Сліпченко Станіслава, ЗЗСО №3 , вчитель Тарута Н.Є.;

8 клас – Мозгову Ольгу, ЗЗСО №5, вчитель Ганєва О.В.;

Гафіну Катерину, ЗЗСО №8, вчитель Аристенко Р.І.;

9 клас – Міхову Альону, ЗЗСО №3, вчитель Собченко Л.І.;

Русанову Олену, ЗЗСО №5, вчитель Шабельникова Л.П.;

10 клас - Лозовську Крістіну, ЗЗСО №1, вчитель Балта Н.В.;

Григоренко Марію, ЗЗСО №4, вчитель Гоцонога В.С.;

11 клас – Квачук Марію, ЗЗСО №3, вчитель Собченко Л.І.

Дипломом ІІІ ступеня нагороджено:

5 клас – Чумаченко Маргариту, НВК «ЗОШ-гімназія», вчитель Кравченко Н.;

Левченко Валерію, ЗЗСО №4, вчитель Кучерніна О.П.;

6 клас – Поліщук Анастасію, ЗЗСО №8, вчитель Артемчук О.В.;

7 клас – Паук Владиславу, НВК «ЗОШ-гімназія», вчитель Паук Ж.І.;

Зуєва Олексія, ЗЗСО №1, Минзул О.А.;

8 клас – Братінова Владислава, ЗЗСО №6, вчитель Голякова Н.І.;

9 клас – Шулякову Наталію, ЗЗСО №8, вчитель Шевчук О.М.;

Плакущенко Катерину, ЗЗСО №4, вчитель Кочуркіна О.П.;

10 клас – Лаврусенко Богдану, ЗЗСО №8, вчитель Срібна А.С.;

Пономарьову Еліну, ЗЗСО №3, вчитель Собченко Л.І.;

11 клас – Якименка Сергія, ЗОШ №4, вчитель Тіщенко О.С.

Бажаємо нашим переможцям натхнення, творчості та подальших успіхів у навчанні, а педагогам – наставникам нових здобутків, цікавих ідей та успішної їх реалізації!




Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44