Переможці II етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика в Білгороді-Дністровському

20-11-2019 12:56 438
категорія: Новини освіти


16 листопада 2019 року на базі ЗОШ №4 відбувся ІІ (міський) етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У конкурсі брали участь 89 учнів 3-11 класів закладів загальної середньої освіти міста, селищ Затока і Сергіївка.

За результатами перевірки конкурсних робіт:

Перші місця посіли:

Зінович Вероніка, учениця 3 класу, КЗ НВК «ДНЗ-ЗОШ І ст.», вчитель Яковлева І.В.;

Рязанцева Альона, учениця 4 класу, класу ЗЗСО №5, вчитель Юрескул Т.С;

Хмара Анна, учениця 5 класу, НВК «ЗОШ-ліцей», вчитель Ротай В.М.;

Кочуг Ксенія, учениця 6 класу, ЗЗСО №6, вчитель Ліщенко Г.М.;

Омельченко Дар’я, учениця 7 класу, НВК «ЗОШ-ліцей», вчитель Ротай В.М.;

Єрморатій Юліанна, учениця 8 класу, НВК «ЗОШ-ліцей», вчитель Якубовська А.Ю.;

Шефер Поліна, учениця 9 класу НВК «ЗОШ-ліцей», вчитель Ротай В.М.;

Пушкаревська Марія,учениця 10 класу НВК «ЗОШ-ліцей», вчитель Швага А.С.

Падій Ірина, учениця 11 класу НВК «ЗОШ-ліцей», вчитель Швага А.С.

Другі місця посіли:

Сердюк Софія, учениця 3 класу ЗЗСО №5, вчитель Діденко С.В.;

Мінюрова Софія, учениця 4 класу НВК «ЗОШ-гімназія», вчитель Андрієвська Л.М.;

Ростіков Тимур, учень 5 класу ЗЗСО №6, вчитель Бурлаченко Н.М.;

Дікусар Дар’я, учениця 6 класу, НВК «ЗОШ-ліцей», вчитель Ротай В.М.;

Кучерява Маргарита, учениця 7 класу, ЗЗСО №5, вчитель Шебельникова Л.П.;

Алєксєєнко Яна, учениця 7 класу, ЗЗСО №5, вчитель Желінська О.О.;

Бєлград Вікторія, учениця 8 класу ЗЗСО №9, вчитель Губанова М.М.;

Платунов Юрій, учень 8 класу ЗЗСО №4, вчитель Аведенко Т.Г.;

Міхова Альона, учениця 9 класу, ЗЗСО №3, вчитель Собченко Л.І.;

Печена Анна, учениця 9 класу, ЗЗСО №4, вчитель Кочуркіна О.П.;

Лозовська Крістіна, учениця 10 класу, ЗЗСО №1, вчитель Балта Н.В.;

Квачук Марія, учениця 11 класу, ЗЗСО №3, вчитель Собченко Л.І.;

Руссу Анна, учениця 11 класу, ЗЗСО №4, вчитель Тіщенко О.С.

Треті місця посіли:

Стерьопова Марина, учениця 3 класу ЗЗСО № 3 (вчитель Коломійчук В.П.);

Мирза Марина, учениця 3 класу ЗЗСО №8, вчитель Харитонова Т.Г.;

Сідорський Микита, учень 4 класу ЗЗСО №6, вчитель Антипова С.Я.;

Ковальчук Сергій, учень 4 класу ЗЗСО №3, вчитель Присяжна Л.О.;

Кобба Вікторія, учениця 4 класу ЗЗСО №11, вчитель Войчишенко О.Д.;

Чумаченко Маргарита, учениця 5 класу НВК «ЗОШ-гімназія», вчитель Кравченко Н.В.;

Щелкунова Ірина, учениця 5 класу, ЗЗСО №11, вчитель Жук С.В.;

Авдєєва Софія, учениця 6 класу, ЗЗСО №4, вчитель Гоцонога В.С.;

Гукасян Арам, учень 6 класу ЗЗСО №5, вчитель Куртєва О.П.;

Міщенко Іван, учень 7 класу ЗЗСО №6, вчитель Бурлаченко Н.М.;

Зуєв Олексій, учень 7 класу ЗЗСО №1, вчитель Минзул О.А.;

Юніна Анастасія, учениця 8 класу НВК «ЗОШ-гімназія», вчитель Дурманова О.Л.;

Кирилова Валерія, учениця 8 класу ЗЗСО №1, вчитель Тимошенко С.П.;

Рудницький Андрій, учень 8 класу Затоківської ЗОШ №9, вчитель Мазур І.В.;

Русанова Олена, учениця 9 класу ЗЗСО №5, вчитель Шабельникова О.М.;

Станєва Катерина, учениця 9 класу ЗЗСО №11, вчитель Дімова А.В.;

Григоренко Олена, учениця 10 класу ЗЗСО №4, вчитель Гоцонога В.С.;

Філонова Єлізавета, учениця 11 класу НВК «ЗОШ-гімназія», вчитель Кравченко Н.В.

Вітаємо переможців та вчителів, які підготували учнів! Окрема подяка колективу ЗОШ №4 за організацію та створення належних умов щодо проведення Конкурсу!




Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44