«Переваги легальної зайнятості»

18-02-2020 11:45 117
категорія: Пробація


Питання зайнятості засуджених громадян, які перебувають на обліку в пробації, є надзвичайно актуальним на сьогоднішній день. Адже відсутність постійного місця роботи, стабільного доходу та складне матеріальне становище стає однією з основних причин, що призводить до вчинення кримінальних правопорушень.

Тому, з метою запобігання та зниження рівня рецидивної злочинності, ознайомлення з державними гарантіями у сфері зайнятості 18 лютого 2020 року провідним фахівцем з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Касаткіною-Бєлікчі Валентиною проведено семінар для суб'єктів пробації на тему «Легальна зайнятість».

Під час заходу клієнти пробації ознайомилися з послугами служби зайнятості, дізналися про  актуальні проблеми сучасного ринку праці та легальної зайнятості населення, про ризики та правову і соціальну незахищеність громадян, які працюють в тіньовому секторі економіки, звернуто увагу щодо шахрайства в сфері працевлаштування та наведено відповідні приклади і зазначено про загальновідомі легальні ресурси які допомагають в процесі пошуку роботи. Представник центру зайнятості наголосила на тому, що головною і основною перевагою легальної зайнятості є набуття страхового стажу, який сьогодні забезпечує соціальні виплати, а у майбутньому вплине на забезпечену старість, а виплата заробітної плати без сплати встановлених податків є грубим порушенням Законів України та передбачає адміністративну і кримінальну відповідальність.

Наприкінці заходу учасники отримали корисну інформацію про вільні вакансії, які на даний час наявні по Білгород-Дністровському центру зайнятості, отримали відповіді на питання щодо можливості офіційного працевлаштування.

Тетяна Товстига

Білгород-Дністровський МР відділ

філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області




Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23