Перевірка клієнтів пробації за місцем проживання

05-09-2019 13:14 88
категорія: Пробація


З метою забезпечення контролюза поведінкою та способом життя осіб, міра покарання яких не пов’язана з позбавленням волі, збору інформації для складання оцінки ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення та реалізації індивідуального плану роботи 4 вересня 2019 року старшим інспектором Білгород-Дністровського відділу пробації Боболєвою Альоною спільно з дільничним офіцером поліції Шевченко Олегом було здійснено виїзд за місцем проживання засуджених, які перебувають на обліку у відділі пробації.

Під час відвідування клієнтів пробаціїі інспектор провела з ними профілактичну бесіду щодо запобігання вчинення нових адміністративних та кримінальних правопорушень. Попередила про відповідальність за невиконання порядку та умов відбування покарання. Крім того, інспектор поспілкувалась з родичами засуджених та зібрала стосовно них об’єктивні характеризуючи матеріали для складання оцінки ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення.

За результатами перевірки було встановлено, що підоблікові клієнти пробації алкогольними напоями не зловживають, мають добрі стосунки в родині та з сусідами, у них спостерігається позитивна тенденція до змін у житті.

Тетяна Товстига

Білгород-Дністровський МР відділ

філії ДУ «Центр пробації» в Одеськійобласті
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44