Перевірка підоблікових за місцем проживання

21-11-2019 09:48 52
категорія: Пробація


Одним із способів здійснення нагляду за засудженими особами, міра покарання яких не пов’язана із позбавленням волі є перевірка їх за місцем проживання. Такий спосіб допомагає працівникам пробації більш детально визначити проблеми та потреби засуджених. Підчас відвідування є можливість поспілкуватись з їх близькими та знайомими засуджених, що у свою чергу допомагає встановити їх соціальне оточення.

20 листопада 2019 року, з метою здійснення такої перевірки та отримання більш детальної інформації про суб’єктів пробації, старшим інспектором Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області Альоною Бобилєвою та фахівцем відділу Тетяною Тараненко відвідано під облікових за місцем їх проживання.

Під час відвідування вивчено умови проживання засуджених, наявність скарг з боку сусідів та родичів, обговорено питання щодо поведінки засуджених в громадських місцях, нагадано про обов’язки покладені судом, умови та порядок відбування покарання, проведено профілактичні бесіди щодо недопущення повторного вчинення правопорушень.

Спілкуючись із підобліковими в домашніх умовах працівник пробації відкриває для себе особистість засудженої особи з нової сторони, клієнт пробації ставиться більш довірливо до працівника пробації, легко йде на контакт, що, безперечно, впливає на результативність профілактичної роботи.

Тетяна Тараненко,

Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії

Центру пробації в Одеській області
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23