Перевірка за місцем відбування суспільно корисних робіт

27-09-2019 07:07 74
категорія: Пробація


З прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав дитини на належне утримання шляхом удосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів» на уповноважені органи з питань пробації покладено обов’язок виконання адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних робіт.

Відбування суспільно корисних робіт здійснюється шляхом залучення порушників до суспільно корисної праці та спрямоване на ліквідацію заборгованості зі сплати аліментів.

Так, 26 вересня 2019 року старшим інспектором Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області Альоною Боболєвою було проведено перевірку за місцем відбування адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних робітом порушником в Білгород-Дністровському комунальному підприємстві «Автотранссервіс».

Під час перевірки було встановлено, що порушник виконує вказані роботи без порушень та сумлінно ставиться до їх відбування. З боку адміністрації підприємства нарікання на його поведінку та роботу відсутні. В зв’язку з тим, що суб’єкт пробації зарекомендував себе як відповідальна та дисциплінована людина, йому було запропоновано офіційне працевлаштування до КП «Автотранссервіс» по закінченню даних робіт.

Тетяна Товстига

Білгород-Дністровський МР відділ

філії ДУ «Центр пробації» в Одеськійобласті
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23