Перевірка за місцем виконання громадських робіт

24-07-2020 08:58 125
категорія: Пробація


Громадські роботи є дієвою альтернативною позбавлення волі, яка, на сьогоднішній день, використовується з метою перевиховання засуджених та допомагає зробити суспільство більш безпечним.

Зазначений вид роботи полягає у виконанні засудженими у вільний від основної роботи чи навчання час безоплатних суспільно корисних робіт, вид яких визначають органи місцевого самоврядування. Контроль за виконанням покарання у виді громадських робіт покладається на уповноважений орган з питань пробації.

Так, 23.07.2020 року фахівцем Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області здійснено перевірку за місцем виконання громадських робіт суб’єктом пробації на території Білгород-Дністровського ВП ГУНП в Одеській області.

Під час перевірки фахівцем відділу з’ясовано ставлення засудженого до праці, встановлено, чи здійснюється контроль відповідальною особою за виконанням громадських робіт та дотриманням засудженим правил техніки безпеки, за результатами перевірки був складений відповідний акт.

Також із суб’єктом пробації проведено профілактичну бесіду щодо запобігання вчинення нових адміністративних та кримінальних правопорушень та нагадано про відповідальність за невиконання порядку та умов відбування покарання.

Тетяна Тараненко,

Білгород-Дністровський міськрайонний відділ

філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23