Перша прес-конференція секретаря Білгород-Дністровської міської ради Олександра Єрошенко

09-08-2017 14:49 314
категорія: Новини міста


8 серпня 2017 року пройшла Перша прес-конференція секретаря Білгород-Дністровської міської ради Олександра Єрошенко.

На початку Олександр Борисович розповів коротко про себе : 35 років, народився в Татарбунарському районі Одеської області. Громадянин України.

Освіта повна вища. У 1999 році з золотою медаллю закінчив Українську національну гімназію № 2 м. Одеси.

У 2004 році з відзнакою закінчив Одеський національний університет імені І. І. Мечникова і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію юриста.

У 2007 році закінчив Інститут підготовки професійних суддів Одеської національної юридичної академії і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію магістра права, захистивши магістерську роботу на тему «Роль суду у забезпеченні додержання законодавства про вибори».

З жовтня 2011 року по серпень 2017 року працював на посаді начальника комунального підприємства «Білгород-Дністровське бюро технічної інвентаризації»

З серпня 2015 року по теперішній час – голова Білгород-Дністровської міської організації партії «Відродження»

На чергових місцевих виборах 25 жовтня 2015 року обраний депутатом Білгород-Дністровської міської ради VII скликання (голова депутатської фракції, секретар постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та управління комунальною власністю, голова рахункової комісії).

28 липня 2017 року обраний на посаду секретаря Білгород-Дністровської міської ради VII скликання.

Основні задачі на початку роботи на новій посаді новий секретар ради означив такі:

1. Завершити або розпочати з початку написання Статуту територіальної громади міста.

2. Контроль за виконанням рішень Білгород-Дністровської міської ради.

3. Удосконалити організаційну роботу ради.

Представники засобів масової інформації ставили важливі, глобальні питання для Білгорода-Дністровського, Олександр Єрошенко надав відповіді, а деякі пообіцяв розкрити наступної зустрічі.

“Щодо територіального об’єднання громад, я прихильник додержання принципів добровільності, ми повинні доказати сільським громадам що їм об’єдання з містом піде на користь, а якщо це викликає протидію, ми не можемо нав’язувати.”

“Я буду робити все можливе, щоб аукціони з продажу землі в Білгороді-Дністровському були проведені максимально прозоро та найвищому рівні”.

Наприкінці домовились про наступну зустріч, де Олександр Єрошенко доповість громадськості через ЗМІ про виконання своїх завдань.

Більш детально з матеріалами прес-конференції можна ознайомитися в газетах “Слово Придністров'я”, “Торнадо-прес”, “Чорноморський вісник” та “Правда Аккерману”, передачах радіо “Новини Придністров'я” та телеканалу “Бессарабія ТБ”.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44