Отримати перше робоче місце після закінчення навчального закладу – це один із головних пріоритетів в житті студента. Як знайти роботу без певного досвіду та як уникнути помилок при першому знайомстві з потенційним роботодавцем? Саме такі та інші запитання були розглянуті у ході «Ярмарку кар’єри», який було ініційовано та проведено 04.10.2017 р. спеціалістами Білгород-Дністровського центру зайнятості для студентів Білгород-Дністровського аграрного технікуму.

У заході взяли участь студенти 4 курсу будівельного відділення, менеджменту, а також майбутні фахівці ІТ сфери. На зустріч було також запрошено представників БФ «Карітас Одеса» УГКЦ з презентацією проекту «ТЕПМ», спрямованого допомогти населенню швидко знайти роботу та отримувати стабільний дохід.

У ході зустрічі учасники мали можливість ознайомитися з джерелами вакансій, отримати консультації стосовно складання резюме та відео резюме, підготовки до ефективної співбесіди, та про інші дієві методи пошуку роботи. Особливу увагу приділено проходженню студентами виробничої практики, під час якої відкривається можливість отримати свій перший досвід роботи.

На сьогоднішній день ринок праці диктує свої правила, роботодавець готовий брати студента на роботу, тому ефективність майбутнього працевлаштування шукача роботи залежить від активізації його власних зусиль.

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних

Цихмистренко О.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44