Зробити правильний вибір у багатогранному світі професій доволі важко. Як не помилитися у своєму виборі дитині, яка ще не знає що таке «конкуренція» на ринку праці? Особливо це актуально для дітей, які мають певні фізичні обмеження. Такі дітки потребують особливої допомоги для розуміння шляхів свого професійного майбутнього. Так як, обираючи професію, потрібно враховувати не лише інтереси та здібності, а й стан здоров’я.

В рамках проведення тижня профорієнтації «Служба зайнятості - молоді України» та з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей, 30.05.2017 р Білгород-Дністровським центром зайнятості для учнів з вадами мовлення школи- інтернату № 10 було організовано професіографічну екскурсію на ринкоутворююче підприємство ТОВ «Белста». Взуттєва фабрика, яка виготовляє шедеври якісного, комфортного та стильного взуття, є одним із найбільших ринкоутворюючих підприємств міста Білгород-Дністровського. Це підприємство постійно вдосконалює та нарощує обсяги виробництва продукції, тому має постійний попит в кваліфікованих кадрах таких як: швачки, складальники взуття, вишивальники та інші робітки, які задіяні в технологічному процесі.

У ході зустрічі школярі мали змогу отримати інформацію про історію заснування, структуру підприємства, продукцію, умови та режим праці, перспективи розвитку та актуальні вакансії. Під час екскурсії школярі ознайомилися з повним технологічним процесом виробництва взуття, побували у швейних майстернях, цехах розкрою та вирубки деталей, у вишивальних цехах, де створюється візерунки на деталях для готової продукції та ін..

Маємо надію, що такі заходи допоможуть учнівській молоді, яка не може на рівних конкурувати на ринку праці, сформувати позитивну мотивацію до трудової діяльності, зробити свідомий вибір професії та акцентувати увагу на потреби ринку праці.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44