Перший Национальний Фестиваль “Сяйво дитинства” завершився для дітей з Білгород-Дністровської ГРАДІ “ПРОЛІСОК” дуже успішно

11-06-2013 14:42 1376
категорія: Заходи громадських організацій


Пантелеєва К.М., голова ГРАДІ «Пролісок»

З 3 по 5 червня 2013 року в м. Хмельницький відбувся Перший Всеукраїнський фестиваль творчості дітей з функціональними обмеженнями “Сяйво дитинства”. У заході взяли участь 103 дитини з 17 областей України. Серед учасників фестивалю були і діти з Білгород-Дністровської громадської регіональної асоціації дітей - інвалідів “ПРОЛІСОК”. Крім прекрасної виставки різних оригінальних виробів, котру ми привезли на даний захід, троє учасників з АДІ «Пролісок» також одержали дипломи лауреатів фестивалю. Це Кочков І., Захарченко К., Новоселова Н. Волонтерами в поїздці були Пантелеєва Д. та Жирнова Т.

Організаторами цього заходу виступило Міністерство соціальної політики України спільно з Всеукраїнською організацією інвалідів "Союз інвалідів України", Службою з питань інвалідів та ветеранів, органами місцевої влади та іншими громадськими організаціями.

Серед основних завдань фестивалю - виявлення та підтримка талановитих та обдарованих дітей, які вивчають та пропагують різноманітність української культури. Крім того, він сприяє самоствердженню юних талантів, розвитку творчих здібностей, реабілітації та соціалізації дітей з особливими потребами засобами культури та мистецтва. Тут вони вперше в житті проживали в готелі, обідали, снідали та вечеряли в справжньому кафе і ресторані. Навчалися їсти за допомогою виделки та ножа, поведінці за столом, поводитись в залі театру.

Культурна програма також включала в себе безкоштовні атракціони,відвідування музеїв національного одягу і голодомору та зоокуточку з цікавими тваринами та птахами.

Окрім участі у фестивалі, діти також відвідали історичні місця Поділля та ознайомилися з історією краю. Захід також дозволив їм знайти нових друзів та розширити коло спілкування. Заключним моментом фестивалю став благодійний концерт цих дітей для вихованців Меджибізького спеціалізованого будинку-інтернату.

Узагалі фестиваль “Сяйво дитинства” приніс дитятам з функціональними обмеженнями, що брали у ньому участь, масу яскравих та незабутніх моментів.

Загалом, хотілося б дуже сподіватися, що цей фестиваль стане ще однією істотною сходинкою в житті дітей та їхній творчій кар'єрі, котра дозволить їм домогтися належного визнання та поваги в суспільстві. Сподіваємось, що на другий фестиваль ми також зможемо достойно підготуватися і представляти наше рідне місто.

Ми також сподіваємось на підтримку наших партнерів з органів самоврядування. В цей раз транспортні послуги оплатили батьки дітей.


Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44