Перший заступник начальника Білгород-Дністровського об’єднаного управління Пенсійного фонду про важливість офіційного працевлаштування особам, які перебувають на обліку в Центрі зайнятості

09-08-2018 11:40 91
категорія: Публікації пенсійного фонду


8 серпня 2018 року перший заступник начальника Білгород-Дністровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області Крижанівська Олена провела зустріч з особами, які перебувають на обліку в Білгород-Дністровському міськрайонному центрі зайнятості на тему: «Офіційне працевлаштування – гарантія соціального захисту».

Під час зустрічі фахівець фонду розповіла про основні складові, які впливають у майбутньому на розмір пенсії та забезпечують соціальні гарантії кожної людини, особливу увагу було приділено поступовому збільшенню необхідного страхового стажу з 25 до 35 років.

«Тільки офіційні трудові відносини гарантують найманим працівникам право на державні соціальні виплати та додаткові надходження до бюджету Фонду та місцеві бюджети»,- наголосила Олена Крижанівська.

Присутнім було повідомлено про введення у дію онлайн-сервісу для громадян - смс-повідомлення, за допомогою якого можна отримати інформацію про сплату за них роботодавцями єдиного внеску та розмір страхового стажу.

На при кінці заходу було проведено анкетування присутніх, з метою вивчення суспільної думки про якість надання послуг в Пенсійному фонді.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44