Підсумки 2016-2017 навчального року - на прес-конференції начальника управління освіти, сім'ї, молоді та спорту Л. Муржа-Ромащук

18-08-2017 15:11 279


18 серпня 2017 року начальник управління освіти, сім'ї, молоді та спорту Білгород-Дністровської міської ради Людмила Муржа-Ромащук провела прес-конференцію для представників місцевих ЗМІ.

Перш за все, Людмила Іванівна підвела підсумки 2016-2017 навчального року. Зокрема, загальноосвітні заклади Білгорода-Дністровського, селищ Затока та Сергіївка відвідували 6228 учнів. За показниками якості знань початкова школа продемонструвала добрі результати, основна - від 30 до 66%.

24 випускника 9-х класів завершили навчальний рік з відзнакою, 6 випускників 11-х класів - з “золотою” медаллю, стільки же - зі “срібною”.

Як зазначила Л. Муржа-Ромащук, велике значення для навчального процесу відіграють умови, в яких учні здобувають освіту, тому з міського бюджету виділяються значні кошти на проведення капітальних та поточних ремонтів, придбання меблів, матеріалів та інвентарю для дошкільних та загальноосвітніх закладів. Вже завершені капітальні ремонти покрівлі в ЗОШ №3, НВК “Школа-ліцей”, тривають роботи в НВК “Школа-гімназія” та ЗОШ №4. Також, оновлені фасади шкіл №5 та №11, фойє ліцею, зроблений ремонт санвузлів у гімназії.

- Зараз спеціально створена комісія проводить перевірку стану готовності загальноосвітніх закладів до нового навчального року, - повідомила Л. Муржа-Ромащук. - У всіх них проведені поточні ремонтні роботи та енергозберігаючі заходи, покращена матеріально-технічна база, підготовлений дидактичний матеріал. Залишилися останні штрихи. Можна сказати, що школи готові до навчально-виховного процесу на 90 відсотків.

Також, начальник управління освіти, сім'ї, молоді та спорту зазначила, що в поточному році на оздоровлення дітей виділено 380 тис. грн.

Людмила Іванівна повідомила, що загальноосвітні заклади забезпечені підручниками. На даний час відсутні лише підручники для 9-х класів, але вони надійдуть до міста до 10 вересня.

Більш детальну інформацію з прес-конференції можна отримати в газетах “Слово Придністров'я”, “Торнадо-прес” та “Правда Аккерману”, передачах радіо “Новини Придністров'я”, телеканалів “Південна хвиля” та “Бессарабія ТБ”.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44