Підтвердження результатів неформального навчання - сьогодні це актуально!

21-03-2018 10:13 118


Можливість отримати різноманітну інформацію в сфері зайнятості можуть роботодавці Білгород-Дністровського регіону, відвідуючи семінари в центрі зайнятості. І проведений спеціалістами відділу взаємодії з роботодавцями семінар 16.03.2018 року є тому підтвердження. Тема семінару - сучасна та актуальна, «Підтвердження результатів неформального навчання».

Запросили на семінар в центр зайнятості роботодавців, яким найбільше до потреби кваліфіковані робітники за професією «кухар», адже саме ця професія є чи не самою затребуваною в нашій місцевості, оскільки район знаходиться в рекреаційній зоні: від Кароліно - Бугазу до Будацької коси впродовж Чорного моря знаходяться численні заклади обслуговування туристів та відпочиваючих. А в курортному селищі Сергіївка – чудові санаторно курортні заклади, де можуть відпочити та оздоровитися мешканці не тільки України, а й з Молдови, Білорусі.

Присутніх на семінарі інформували, що запровадження процедури підтвердження кваліфікації працівників дасть змогу вирішити проблему визначення кваліфікації працівників, які мають належний практичний професійний досвід та надасть право громадянам отримати документ про професійно-технічну освіту за даною професією.

Неформальне професійне навчання – це набуття особою професійних знань, умінь і навичок, не регламентоване місцем набуття, строком та формою навчання.

Фінансування підтвердження кваліфікації здійснюється за рахунок коштів особи або роботодавця. Підтвердження результатів неформального професійного навчання працівників здійснюється в Одеському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за робітничою професією «Кухар 3-6 розрядів». За результатами підтвердження кваліфікації особі видається свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації за результатами неформального професійного навчання або сертифікат оцінювання результатів неформального професійного навчання.

Усі присутні роботодавці отримали папки з інформацією про графік роботи комісії з підтвердження кваліфікації за професією «кухар», кошторис планової вартості оцінювання результатів навчання, планової вартості 1 доби проживання 1 мешканця у гуртожитку, а також інформації про навчання та перепідготовку в Одеському центрі професійно-технічної освіти та про послуги Державної служби зайнятості роботодавцям.

Завершуючи семінар, начальник відділу взаємодії з роботодавцями С. Краус відмітила, що про можливості сучасної служби зайнятості знають і соціальні партнери, і роботодавці, і пересічні громадяни. Хто може зрівнятись зі службою зайнятості у проведенні різноманітних заходів в багатьох напрямках: і виїзні зустрічі з населенням по громадам району, заходи з профорієнтації молоді, а також - програмою підтримки малого підприємництва з наданням одноразової виплати допомоги по безробіттю, підтримки осіб старше 45 років (надання ваучерів).
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44